Yetim çocuklar iftarda buluştu

  • 03.09.2021 11:02

Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki yetim çocukları iftar yemeğinde bir araya getirdi. İlçe Kaymakamı Dr. Soner Şenel ile birlikte programa katılan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, masaları tek tek gezerek yetim çocuklar ve aileleri ile yakından ilgilendi.

 Yetim çocuklar iftarda buluştu

Bayrampaşa Belediyesi, İlçe Kaymakamlığı ile birlikte ilçedeki yetim çocukları ve yakınlarını Hasbahçe Davet Evi’nde iftar programında buluşturdu. Çok sayıda yetim çocuğun ağırlandığı programa Bayrampaşa Kaymakamı Şenel ve Belediye Başkanı Atila Aydıner de katıldı. Program boyunca masaları tek tek gezen Başkan Aydıner, yetim çocuklar ve aileleri ile yakından ilgilendi.

 "YETİMLER İLE İFTAR YAPMAK BÜYÜK MUTLULUK"

Yetim çocukları ağırlamanın kendilerini oldukça mutlu ettiğini ifade eden Başkan Atila Aydıner, “Yetimin dili, dini ve rengi olmuyor. Dünyanın bütün yetimleri masumdur, hepsi sevgiye ve ilgiye muhtaçtır. En değerli hizmet, yetim ve öksüzlere yapılan hizmettir. Ramazan-ı Şerifin bereketi ve güzellikleri içinde birbirinden güzel onlarca yetim yavrumuzla aynı iftar sofrasına oturmak, onların yüreğine dokunmak bizim için mutlulukların en büyüğü” şeklinde konuştu.

İÇERİK GALERİ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU