‘Yeni teknoloji’ ile temizlik

  • 03.09.2021 11:02

Bayrampaşa Belediyesi, daha temiz bir kent için temizlik araçlarını yeniledi. Araç filosuna dâhil edilen son teknoloji 4 adet sıkıştırmalı çöp kamyonu ve 2 adet tam otomatik süpürme aracıyla temizlik hizmetlerinin daha iyi sunulması amaçlanıyor. Araçları bizzat test eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Her şeyin başı önce sağlık, sonra temizlik. Tertemiz bir Bayrampaşa için çalışıyoruz. Son teknoloji yeni araçlarımızla temizlikte örnek olmaya devam edeceğiz” dedi.

‘Yeni teknoloji’ ile temizlik

Bayrampaşa Belediyesi, filosuna 6 yeni temizlik aracı daha kattı. Araç filosuna dâhil edilen 8 metreküp kapasiteli, son teknoloji 4 adet çöp kamyonu ve 2 adet tam otomatik süpürme aracıyla ilçedeki cadde ve sokakların en iyi şekilde temizlenmesi amaçlanıyor. Araçları hizmete sunma törenine katılan ve süpürme aracını bizzat test eden Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Her şeyin başı önce sağlık, sonra temizlik. Tertemiz bir Bayrampaşa için çalışıyoruz. Biz, son teknoloji yeni araçlarımızla temizlikte örnek olmaya devam edeceğiz. Lütfen yaşam alanımız Bayrampaşa’mızı hep beraber temiz tutalım. Temizliğin ilk kuralı kirletmemektir” dedi.

Araçları hizmete sunma törenine Başkan Atila Aydıner’in yanı sıra AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Belediye Başkan Yardımcıları Gökhan Balekoğlu, Ahmet Tüfekçi, Ahmet Kumbasar, Yalçın Sırakaya ile belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve temizlik personeli katıldı.

 

İÇERİK GALERİ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU