ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Ulaştırma Müdürlüğü olarak, elli bir personel, toplamda seksen araçlık filomuzla, belediye başkanımız ve başkan yardımcılarımız başta olmak üzere, personelimizi -şehir içi ve şehir dışına- görevleri gereği gitmeleri gereken yerlere ulaştırmak ve personelimize servis hizmeti sunmak öncelikli görevlerimiz arasındadır.

Müdürlüğümüz ayrıca demirbaşında bulunan; araç ve makinelerin, bakım, onarım,  yedek parça, akaryakıt temini işlemlerini kendi atölyesinde yapmakta veya ihale ile yaptırmaktadır.

Araç alımı veya kiralanması ihalelerini de organize eden müdürlüğümüzün ana amacı, belediyemizin omurgasını oluşturan ulaştırma hizmetini; kesintisiz, herhangi bir aksaklığa düşürmeden, personelimizi zamana uygun olarak ilgili yerlere taşıyarak, halkımızın tüm belediye ve belediyecilik işlemlerini hızlı bir şekilde alabilmesinin önünü açmaktır.

 

HİZMET ALANLARI

Müdürlüğümüz, ilçe halkına, ilçemizdeki okullara, kamu kurum ve kuruluşlarına, vakıflara, derneklere, sivil toplum kuruluşlarına ve spor kulüplerine imkânları ölçüsünde ulaşım hizmeti vermektedir.

Bilgi İşlem Müdürlüğümüz tarafından dizayn edilen; mobil, dijital otobüslerimizle hanımlara ve ilköğretim öğrencilerine internet destekli bilgisayar eğitimi verilmektedir.

Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezimizin hizmetine sunulan, özel olarak dizayn edilmiş minibüsümüz, özürlü vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

Müdürlüğümüz, gıda, erzak, kömür ve eşya yardımının organizasyonunda ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması noktasında aktif rol almaktadır.

Düğün, gezi, piknik ve maç programlarına halkımızın katılabilmesi için, müdürlüğümüzün imkanları dahilinde, araç desteği sağlanmaktadır.

Hasta nakil araçlarımızla, vatandaşlarımızdan gelen hasta nakil talepleri karşılanmaktadır.


Müdürlük İletişim

Altıntepsi Mahallesi Özkan Caddesi No:60 Bayrampaşa/İST

0(212) 567 94 50 - 52 

[email protected] 

Sıkça Sorulan Sorular

Ulaşım Hizmetleri Nedir?

Kurum ve ilçe halkının ulaşım talebini karşılamaya yönelik ulaşım araçlarının oluşturulduğu, çeşitli öğeleri ve bu öğeler arası ilişkileri içeren hizmetlerin planlı, programlı, etkin ve uyum içinde yürütülmesinde imkanları en iyi kullanmaktan sorumlu sistemdir.

Ulaşım Hizmetleri Neler Yapar?

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Bayrampaşa Belediyesi Başkanlığına ait araçların tamir ve periyodik bakımlarını yaparak hazır tutar. Sosyal Belediyecilik kapsamında ilçe halkına, ilçemizdeki okullara, kamu kurum ve kuruluşlarına, vakıflara, derneklere, sivil toplum kuruluşlarına ve spor kulüplerine imkânları dâhilinde ulaşım hizmeti sağlar. Müdürlüğümüz sosyal yardım kapsamında olan ilçe halkına kömür, erzak, eşya vb malzemelerin ulaştırılmasında aktif rol oynar. Hasta nakil araçlarımızla, vatandaşlarımızdan gelen hasta nakil talepleri karşılanmaktadır.


Gündüz ALBAYRAK

ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU