Okula merhaba etkinliğinde doyasıya eğlence

  • 03.09.2021 11:02

Bayrampaşa Belediyesi’nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında organize ettiği okula merhaba etkinliğinde çocuklar doyasıya eğlendi. Belediye Başkanı Atila Aydıner de çocukların büyük mutluluk yaşadığı etkinliklere katılarak onların bu mutluluğuna ortak oldu. 10 Ekim Salı günü belediyenin önündeki Atatürk Parkı’nda düzenlenecek programla 12 günlük etkinlik sona erecek.

Okula merhaba etkinliğinde doyasıya eğlence

Bayrampaşa Belediyesi Kültür Müdürlüğü, yeni dönem kültür-sanat etkinlikleri kapsamında çocuklar için okula merhaba etkinliği düzenledi. Oğuzhan, Mustafa Itri, Uluğbey, Yahya Kemal, Şakire Sadi Obdan ve Nail Reşit İlköğretim Okulu ile Prof. Muharrem Ergin ve Nuri Örs Ortaokulu’nun bahçelerinde düzenlenen etkinlikte interaktif çocuk oyunları, Hacivat-Karagöz, palyaço ve yüz boyama, illüzyon ve müzikli kukla gösterileri, jonglör, şişme top havuzu, tırmanma piramidi, trambolin, dev kaydırak, yarışmalar ve müzik dinletisi yer aldı. Ayrıca tüm etkinliklerde çocuklara pamuk şeker, patlamış mısır ve şerbet ikram edildi. Birbirinden renkli içeriklerle çocukların gönüllerince eğlendiği etkinliklere katılan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de onların mutluluğuna ortak oldu.

 

“EĞİTİM KADAR EĞLENCE DE ÖNEMLİ”

Çocuk etkinliklerinde konuşan Başkan Atila Aydıner, “2023-2024 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte tatilden dönen sevgili öğrencilerimiz için 12 gün süren keyifli bir etkinlik düzenledik. Sevgili çocuklarımız için eğitim kadar eğlence de önemli. Çocuklarımızın eğlenmeleri ve stres atmaları gerekiyor. Dönem dönem çocuklara yönelik bu tarz etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

KAPANIŞ PROGRAMI ATATÜRK PARKI’NDA

9 Ekim Pazartesi günü Bayrampaşa-Tuna İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirilecek programın ardından, 10 Ekim Salı günü de belediyenin önündeki Atatürk Parkı’nda düzenlenecek programla 12 günlük etkinlik sona erecek. Öte yandan, hava muhalefeti nedeniyle ertelenen programlardan ilki 11 Ekim Çarşamba Günü Şair Baki İlköğretim Okulu'nda, ikincisi ise 12 Ekim Perşembe günü Kocatepe İlköğretim Okulu'nda yapılacak.

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU