Kadınların yeni adresi

  • 03.09.2021 11:02

Belediye Başkanı Atila Aydıner, ilçedeki kadınların sosyal hayatını zenginleştirmek amacıyla Bayrampaşa Belediyesi tarafından hizmete sunulan Kadın Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Kadınlardan tam not alan merkezde incelemelerde bulunan ve vatandaşlarla sohbet eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Söz verdiğimiz gibi bu projemizi de başarıyla tamamladık ve değerli hanım kardeşlerimizin hizmetine sunduk. İlçemiz ve halkımız için hayırlı olsun” dedi.

Kadınların yeni adresi

Bayrampaşa Belediyesi’nin ilçedeki kadınların sosyal hayatını zenginleştirmek amacıyla hayata geçirdiği Kadın Yaşam Merkezi Terazidere Mahallesi Esenler Caddesi’nde hizmet veriyor… Yaklaşık 500 metrekarelik bir alana sahip 2 katlı merkezde spor ve seminer salonu, sanat odası, pilates, kafeterya, el sanatları, diksiyon, amigurumi, çocuk oyun ve etkinlik alanı bulunuyor. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği merkezde birden çok hizmet aynı anda verilebiliyor.

AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ile birlikle Kadın Yaşam Merkezi’ni ziyaret eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Söz verdiğimiz gibi Kadın Yaşam Merkezimizi de başarıyla tamamladık ve değerli hanım kardeşlerimizin hizmetine sunduk. Dolu dolu içeriğiyle merkezimiz kısa sürede Bayrampaşalı kadınların gözdesi oldu. Çocuklarıyla birlikte burada keyifle vakit geçirebiliyorlar. İlçemiz ve halkımız için hayırlı olsun” dedi.

İÇERİK GALERİ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU