İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü: Ercan YÜRÜR

0(212) 467 19 00  Dahili: 1608

İnsan Kaynakları Müdürlüğü olarak,  Belediye Başkanlığımızın emrinde görev yapan çalışanlarımızın  özlük haklarını korumak ve onlarla ilgili yeni düzenlemeleri hayata geçirmek, öncelikli görevlerimiz arasındadır.

Müdürlüğümüz yaptığı çalışmalarla belediye personelinin motivasyonunu sağlarken, yeni çıkan yasa ve kanunlarla ilgili personeli bilgilendirerek, bu doğrultuda çeşitli eğitimler vermekte ve bunları organize etmektedir.

Müdürlüğümüzün ana amacı personelimizin moralini sürekli yüksek tutarak, halkımızın daha etkili, hızlı ve gülen yüzlerden hizmet almasını sağlamaktır.

Başarılı Personelin Ödüllendirilmesi

Çalışanlarımızın motivasyonlarını artırmak ve başarılarını ödüllendirmek amacıyla, 5393 sayılı Belediye Kanununun 49. maddesine istinaden, personelimizin aralarında yapmış oldukları değerlendirme sonucunda, tespit etmiş oldukları personellerimize bir maaş ikramiye verilmektedir.

Norm Kadro Uygulaması  

22 Şubat 2007 tarih ve 26442 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan belediye ve bağlı kuruluşlar ile mahalli idare birlikleri norm kadro ilke ve standartlarına ilişkin esaslar gereği; belediye başkanlığımıza ait  27 müdürlük aşağıdaki şekilde oluşturulmuştur.

SGK Web Uygulaması

5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununa göre belediyemizin resmi işyeri tescili yapılarak, memur personelin işe giriş ve çıkışları internet ortamında yapılmaktadır.

Eğitim Faaliyetleri

İçişleri bakanlığına bağlı resmi kurumlar tarafından gerçekleştirilen eğitim seminerlerine, konularına göre ilgili personelimizin ve meclis üyelerimizin katılması sağlanmaktadır. Halkımızla sürekli iletişim halinde olan İşletme Müdürlüğü,  Zabıta Müdürlüğü ve Evlendirme Şefliği gibi bölümlere; beden dili, diksiyon, hitabet, akıcı ve anlaşılır konuşma eğitimleri vermekteyiz.

Koordinasyon Toplantıları

Belediye Başkanımız, Başkan Yardımcılarımız ve Müdürlerimizden oluşan, belediyemizin üst yönetim kadrosu tarafından belirli periyotlarla, belediyemizin toplantı salonunda koordinasyon toplantıları yapılmaktadır.

Müdürlük İletişim

Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2

444 1 990 - 1607-1609-1610 Dahili

[email protected] 

Sıkça Sorulan Sorular

Ercan YÜRÜR

İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRÜ

Logolar
ATİLA AYDINER

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2021

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

ATİLA AYDINER