CUMHURİYET BAYRAMI BAYRAMPAŞA’DA COŞKUYLA KUTLANDI
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi, Bayrampaşa’da da, pandemi kurallarına uygun olarak, büyük bir coşkuyla kutlandı. Atatürk Parkı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başlayan kutlamalar, Semih Erden Spor Salonu’nda tebriklerin kabulü devam etti.

Ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi Bayrampaşa’da da Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Atatürk Anıtı’na çelenk konulması ile başladı. Atatürk Parkı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenklerin konmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Tören, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajının okunmasının ardından sona erdi.

Törene Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Garnizon Komutanı Muhabere Albay Coşkun Çelik, Bayrampaşa Emniyet Müdürü Hakan Demir, Bayrampaşa Belediyesi Meclis üyeleri, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Hasan Mutlu, MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Yeşil, İYİ Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Raif Güler, İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği temsilcileri, mahalle muhtarları, kaymakamlık ve belediyenin birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Atatürk Parkı’ndaki Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yılı kutlamaları, Semih Erden Spor Salonu’nda tebriklerin kabulü ile devam etti.


submit
submit