BAŞKAN AYDINER’DEN TEBDİLİ KIYAFETLE KORONAVİRÜS DENETİMİ
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, koronavirüs denetimine bu kez oldukça farklı bir biçimde katıldı. Tebdili kıyafetle Bayrampaşa’da toplu taşıma hizmeti veren bir minibüsün direksiyonuna geçen Başkan Aydıner, vatandaşların pandemi kurallarına uyup uymadığını denetledi. Denetimin ardından basın mensuplarına açıklama yapan Aydıner, “Salgınla mücadelemize aralıksız devam ediyoruz. Toplu ulaşımdaki önlemlere vurgu yapmak ve vatandaşlarımızda farkındalık oluşturmak amacıyla böyle bir denetim gerçekleştirdik” dedi.

Bayrampaşa’da sık sık koronavirüs denetimlerine katılan Başkan Atila Aydıner, pandemi denetimini bu kez oldukça farklı bir biçimde gerçekleştirdi. Tebdili kıyafetle Bayrampaşa’da toplu taşıma hizmeti veren bir minibüsün direksiyonuna geçen Başkan Aydıner, Bayrampaşa-Topkapı seferini gerçekleştirdi. Yolculuk boyunca minibüse binen yolcularla şoför gibi sohbet eden Başkan Aydıner, kurallara uyan ve uymayanları tespit etti. Kurallara uyanlara teşekkür eden Aydıner, uymayanlara ise kuralların önemini hatırlattı. Başkan Aydıner, yolculuğun sonunda gerçek kimliğini açıklayarak yolculara dezenfektan, kolonya ve maskelerden oluşan hediye paketi takdim etti.

3 KURALI İHMAL ETMEYELİM”
Denetimin ardından basın mensuplarına açıklama yapan Aydıner, “Salgınla mücadelemize aralıksız devam ediyoruz. Toplu ulaşımdaki önlemlere vurgu yapmak ve vatandaşlarımızda farkındalık oluşturmak amacıyla böyle bir denetim gerçekleştirdik. Ana amacımız, salgınla mücadelede kuralların önemine vurgu yapmak. Maske, mesafe ve temizlik; bu 3 kural, kendimiz ve sevdiklerimiz için büyük önem arz ediyor. Hayatın her anında ve her yerde bu 3 kuralı ihmal etmeyelim. Canımızı ve ‘canlarımızı’ tehlikeye atmayalım. Şoförlüğünü yaptığımız toplu ulaşımda ve diğer mekânlarda kurallara uyan her bir vatandaşımıza teşekkür ediyorum, kurallara uymayanları ise yetkili makamlarca belirlenen kurallara uymaya davet ediyorum” şeklinde konuştu. 


submit
submit