1979 Bolu doğumlu olan KADEŞ, ilkokulu Bolu Cumhuriyet İlkokulu'nda, orta ve lise eğitimini Bolu İmam Hatip Lisesi'nde tamamlamış olup, 2019 yılı itibari ile Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nde ikinci sınıfı okumaktadır.

Bayrampaşa Belediyesi Hayır Çarşısı'nda Halkla İlişkiler Koordinatörü olarak bir dönem çalışan KADEŞ, siyasi hayatına Bayrampaşa Adalet ve Kalkınma Partisi İsmetpaşa Mahalle Yönetim Kurulu üyesi olarak başlamıştır. KADEŞ, sırasıyla 2009 yılında İlçe Kadın Kolları AR-GE Birim Başkanlığı, Kadın Kolları Teşkilatlanma Birim Başkanlığı yapmış, ardından Ana Kademe Teşkilat Komisyonu'nda çeşitli projelerde görev almıştır. 2013 Kasım ayında İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak Genel Merkez Kadın Kolları tarafından atanan KADEŞ, 2015 Ocak ve 2018 Nisan aylarında yapılan İlçe Kadın Kolları Kongrelerinde seçilerek görevine devam etmiştir. Başarılı bir çalışma yürüten KADEŞ, 2013 ve 2015 yıllarında ekibiyle birlikte İstanbul İl Kadın Kolları Üye birinciliğini kazanmıştır. Halen İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini sürdürmekte olan KADEŞ, Bayrampaşa Kent Gönüllüleri ve KADEM Vakfı üyesidir.

2019 yılı Mahalli İdareler Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Bayrampaşa Belediye Meclis üyesi olarak seçilen KADEŞ, Meclis Başkanlık Divanı üyesi olup Belediye Encümeni ve Sağlık Komisyonu üyesidir.

Orta derecede Arapça ve İngilizce bilen Gülşen KADEŞ, evli ve bir çocuk sahibidir.

Gülşen KADEŞ (Adalet ve Kalkınma Partisi)

Logolar
ATİLA AYDINER

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2021

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

ATİLA AYDINER