DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Destek Hizmetleri Müdürlüğü olarak, belediyemizde bulunan tüm müdürlüklerin yapmış olduğu çalışmaların hızlı, kaliteli, etkili, kesintisiz ve sorunsuz gerçekleştirilmesini sağlamak; müdürlüklerin çalışmalarında,  onlara gerekli olacak, onların ihtiyaç duydukları tüm malzemeleri temin etmek ve gereken desteği sağlamak öncelikli görevlerimiz arasındadır.

Ana amacımız müdürlüklerimizin halkımıza hizmet noktasında, ihtiyaç duydukları tüm gereksinimlerini karşılamak ve onların vatandaşlarımıza eksiksiz, kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmalarını sürekli kılmaktır.


Müdürlüğümüzün Faaliyetleri

Müdürlüğümüz; belediyemiz bünyesindeki müdürlüklerin talep etmiş oldukları mal ve hizmetleri, kaliteden ödün vermeden ekonomik fiyatlarla ve yasal süresi içinde temin eder. İstenilen ürün ve hizmetlerle ilgili piyasa araştırmaları ve üreticilerle bizzat görüşerek, ürün veya hizmet özelliklerinin ve fiyatlarının yazılı olduğu teklifleri değerlendirir.

Talep edilen malzemenin veya hizmetin toplam rakamına ve ihtiyaç süresine göre doğrudan temin ve ihale usulüyle kanunlar ve yasalar doğrultusunda resmi prosedürünü yerine getirerek, ihtiyaçları giderir.

Alınan tüketim malzemeleri satın alma birimi deposunda muhafaza edilerek, ihtiyaç durumunda, malzeme istek fişi ile müdürlüklerin talepleri karşılanmaktadır.

Müdürlük İletişim

Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa/İST

444 1 990 / Dahili:1303

[email protected] 

Sıkça Sorulan Sorular

Destek Hizmetleri Müdürlüğü, kurumun yapım hizmetleri hariç,4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu gereğince ‘mal alımı ve hizmet alımı ihaleleri’ ile tüm ‘doğrudan temin alımlarını’ gerçekleştirmektedir.  

375 ve 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile geçişleri sağlanan personelin doğrudan alımlarını ve sözleşmelerini yapmaktadır.


Emre ŞAHİN

DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU