Büyük beğeni topladı, Başkan Aydıner şimdi yenisini yapıyor

  • 03.09.2021 11:02

Belediye Başkanı Atila Aydıner’in öncülüğünde hayata geçirilen Bayrampaşa Belediyesi’nin yaşam merkezleri büyük beğeni topluyor. Özellikle kadın ve çocuklar dikkate alınarak açılan merkezlerin çok beğenilmesi yeni talepleri de beraberinde getirdi. Bunun üzerine Başkan Atila Aydıner’in talimatı ile Terazidere Mahallesi Kadın Yaşam ve Gençlik Spor Merkezi projesi doğdu. Çalışmaların son hızla devam ettiği dev tesisin çok yakın bir zamanda hizmete açılması bekleniyor.

Büyük beğeni topladı, Başkan Aydıner şimdi yenisini yapıyor

Daha önce Bayrampaşa Terazidere Mahallesi Esenler Caddesi’nde hizmete sunulan Kadın Yaşam Merkezi, Bayrampaşalı kadınlar tarafından çok beğenildi, çok sevildi.  Merkezin yoğun ilgi görmesi yeni talepleri de beraberinde getirdi. Gelen talepleri değerlendiren Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ilçede yeni ve daha büyük bir yaşam merkezi yapılması için ekibine talimat verdi. Böylece Terazidere Mahallesi Kadın Yaşam ve Gençlik Spor Merkezi projesi doğdu. Çalışmaların son hızla devam ettiği dev tesisin çok yakın bir zamanda hizmete sunulması planlanıyor.

“TÜM HİZMETLER ÜCRETSİZ OLACAK”

Projeye ilişkin bir açıklama yapan Başkan Aydıner, “Kadınlarımız, erkeklerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımız için mükemmel bir tesis inşa ediyoruz. Buradaki tüm hizmetlerimiz ücretsiz olacak. Dev yaşam merkezimizin inşaatı son hızla devam ediyor. İnşallah kısa bir süre içinde bu güzel tesisimizi halkımızın hizmetine sunacağız” dedi. 

 

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU