Budanan ağaçlar evleri ısıtıyor

  • 03.09.2021 11:02

Sosyal belediyeciliğin öncülerinden Bayrampaşa Belediyesi, ihtiyaç sahiplerinin soğuk kış günlerinde evlerini ve gönüllerini ısıtmak amacıyla toplam 100 ton odun hazırladı. Çoğunluğu budanan ağaçlardan oluşan odunlar ihtiyaç sahibi 600 aileye teslim edilecek. Çalışmaları yerinde denetleyen Bayrampaşa Belediye Başkanı Aydıner, “Biz, kimsesizlerin kimsesi olmak için varız. Soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahibi ailelerimizin evlerini, evleriyle beraber de gönüllerini ısıtıyoruz.” dedi.

Budanan ağaçlar evleri ısıtıyor

İhtiyaç sahibi ailelere düzenli olarak yakacak yardımı yapmayı sürdüren Bayrampaşa Belediyesi, çoğunluğu budanan ağaçlardan oluşan toplam 100 ton odun hazırladı. Odunlar ilçedeki 600 aileye teslim edilmek üzere ekipler tarafından çuvallara kondu. Yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Belediye Başkanı Atila Aydıner de, bir yandan odun kesti bir yandan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLMAK İÇİN VARIZ”

İhtiyaçları azaltmak, mutluluğu artırmak için çalıştıklarını belirten Başkan Aydıner, “Biz, kimsesizlerin kimsesi olmak için buradayız. Düzenli olarak yaptığımız yakacak yardımları ile soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahibi ailelerimizin evlerini, evleriyle beraber de gönüllerini ısıtıyoruz.” dedi.

İÇERİK GALERİ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU