BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilgi İşlem Müdürü: Reyhan SARI

0(212) 467 19 00

Bilgi İşlem Müdürlüğü olarak, Belediyemizin tüm yazılım, donanım ve program ihtiyaçlarını temin etmek belediye internet sitelerini oluşturmak, bunları düzenlemek, network kurmak, iç ve dış haberleşme ağını oluşturmak, bunlarla ilgili gerekli bakımları yapmak veya yaptırmak, vatandaşlarımızla belediyemiz arasındaki iletişim kanallarını dinamik tutmak öncelikli görevlerimizdir.

1994 yılında kurulan Bilgi İşlem Müdürlüğü, o günden bugüne kendini sürekli yenileyerek, yenilen teknolojileri kullanarak; dijital ortamlarda vatandaşla belediye arasında ve belediyenin kendi içerisinde etkili, kesintisiz iletişim kurulmasını sağlamış, tüm iletişim, içerik, yazılım sorunlarına anında müdahale etmiş ve iletişimi sürekli canlı tutmuştur.

Vatandaş odaklı hizmet anlayışını kendine ilke edinen Belediyemiz ve Bilgi İşlem Müdürlüğümüz bütün projelerini, uygulamalarını bu doğrultuda gerçekleştirmekte, projelerinin merkezine insanı yerleştirmekte ve insanın en doğal haklarından biri olan iletişimde bulunma hakkına, iletişim kanallarını canlı tutarak katkı sağlamaktadır.

Müdürlüğümüz:

Bayrampaşa Belediyesi bünyesinde, mevcut olan tüm yazılım donanım ve uygulama ihtiyaçlarını karşılayarak, gerekli teknik desteği sağlamaktadır.

Sunucu sistemleri ve ağ sistemlerinin yanı sıra belediyemiz bünyesinde kurulu olan tüm bilgisayarlar ve çevre birimlerinin bakım ve onarım hizmetlerini yürütmektedir.

Sunucu ve ağ sistemleri ile tüm bilgisayarlarda uygulama bakımları ve güvenlik çalışmaları yaparak, gerekli güncellemeleri uygulamaktadır.

Dış müdürlükler ve ilgili diğer birimler arasında profesyonel ağ bağlantıları oluşturarak, süratli ve güvenli veri transferleri yapılmasını sağlamaktadır.

İnternet erişimini yönetmek ve projeler doğrultusunda web siteleri kurmakta, bunları yönetmekte ve geliştirmektedir.

Belediyemiz bünyesinde, dış müdürlüklerde ve bağlı kuruluşlarda tüm bilgisayar ve çevre birimlerinin gelişen teknolojiye paralel olarak donanım ve yazılım ihtiyaçlarını belirleyerek, mevcut sistemlerin ileri teknoloji sistemlerine dönüşümünü koordine etmektedir.

Belediyemizde kullanılan mevcut uygulamalar ile yeni geliştirilen uygulamaların periyodik eğitimlerini koordine ederek, kurum içi eğitimler vermekte ve dışarıdan eğitim desteği sağlamaktadır.

Bilişim sisteminin gelişen teknoloji doğrultusunda büyümesini sağlamaktadır.

Mevcut sistemin güvenli ve sürekli çalışmasını sağlamaktadır.

Müdürlük İletişim

Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2

444 1 990

[email protected]


Hizmet Alanları

  • İdari ve teknik servis işlemleri
  • Sistem yönetimi  
  • Bilgi güvenliği yönetimi
  • Arşiv ve belge yönetimi
  • Coğrafi bilgi sistemleri

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU