Bayrampaşa'ya yeni yüzme havuzu

  • 03.09.2021 11:02

Bayrampaşa Belediyesi’nin özellikle kadın ve çocukların güvenle kullanabilecekleri şekilde tasarladığı yarı olimpik yüzme havuzu ve spor salonu projesi başarıyla tamamlandı. Tüm yaş grupları için ön kayıtların devam ettiği tesiste yüzme eğitimleri başladı.

Bayrampaşa'ya yeni yüzme havuzu

TOPLAM 2 FONKSİYONLI

Kocatepe Mahallesi Semih Erden Spor Kompleksi’nin yanına inşa edilen, toplam 2 bin 500 metrekarelik alana sahip 2 katlı tesis; 5 kulvarlı yarı olimpik yüzme havuzu, pilates ve step-aerobik yapılmasına imkan veren spor salonundan oluşuyor. Bayrampaşa’da ikamet eden tüm vatandaşlar yüzme havuzuna kayıt için başvurabiliyor. Başvurular Bayrampaşa Belediyesi’nin resmi web sayfasından online olarak yapılabiliyor.

BAŞKAN AYDINER: SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ

Söz verdikleri her bir projeyi bir bir hayata geçirmekten mutluluk duyduklarını belirten Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Söz verdiğimiz gibi, önce Kadın Yaşam Merkezimizi hizmete sunduk. Şimdi de özellikle kadın ve çocukların rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde projelendirdiğimiz Yüzme Havuzumuzu hizmete sunmuş bulunuyoruz. Her iki projemiz de ilçemiz ve halkımız için hayırlı olsun. Türkiye Yüzyılı’nda da ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başvuru için Bayrampaşa'da ikamet edilmesi gerekmektedir.

Bilgilendirme

Ön kayıttan sonra kesin kayıt için SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.


Yüzme Havuzu İletişim : 0 (212) 437 22 75

ÖN BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

İÇERİK GALERİ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU