Bayrampaşa’ya 10 Milyon TL’lik Dev Yatırım

  • 03.09.2021 11:02

Bayrampaşa Belediyesi’nin yatırım değeri 10 milyon TL olan yarı olimpik yüzme havuzu ve spor salonu projesinin temeli törenle atıldı. Törende konuşan Başkan Atila Aydıner, “Durmak yok, hizmete devam; proje üretmeye devam sloganımız ile 2023, 2053, 2071 hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz. Yakın bir zamanda hizmete sunacağımız yüzme havuzu ve spor merkezi projemiz ilçemiz ve halkımız için hayırlı olsun” dedi.

Bayrampaşa’ya 10 Milyon TL’lik Dev Yatırım

Bayrampaşa Belediyesi, sporun başkentine dönüştürdüğü ilçede yeni bir yüzme havuzu ve spor merkezinin temelini törenle attı. Kocatepe Mahallesi Semih Erden Spor Kompleksi’nin yanında, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve ilçe protokolünün katılımıyla temeli atılan tesisin 10 milyon TL’lik yatırım değeri bulunuyor.  Toplam 2 bin 500 metrekarelik alanı bulunan 2 katlı projede 5 kulvarlı yarı olimpik yüzme havuzu, pilates ve step-aerobik yapılmasına imkan veren spor salonu yer alıyor. Tesisin 2022’nin Temmuz ayında hizmete sunulması hedefleniyor.

“DURMAK YOK, PROJE ÜRETMEYE DEVAM”

Temel atma töreninde konuşan Başkan Atila Aydıner, “Hedef projelerimizin temellerini bir bir atmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda 5 kulvarlı yarı olimpik yüzme havuzumuzun temelini de törenle atıyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz ve tüm vatandaşlarımız için hayırlı uğurlu olsun. Planlarımız doğrultusunda, 2022’nin Temmuz ayında bu güzel tesisi halkımızın hizmetine sunacağız inşallah. Diğer yandan çok önemli mega projelerimiz var. Yakında 40 dönümlük millet bahçemizin temelini de atacağız. Kadın aktivite merkezimizi de hanımefendilerin hizmetine sunmak için çalışmalarımız sürüyor. Durmak yok, hizmete devam; proje üretmeye devam sloganımız ile 2023, 2053, 2071 hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU