Bayrampaşa Tasarım Merkezi açıldı

  • 03.09.2021 11:02

İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından desteklenen Bayrampaşa Tasarım Merkezi törenle hizmete açıldı. Merkezin açılış kurdelesini Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve İSTKA Genel Sekreteri İsmail Erkam Tüzgen ile birlikte gerçekleştirdi.

Bayrampaşa Tasarım Merkezi açıldı

Bayrampaşa Belediyesi, yeni projeyi daha hayata geçirdi… İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından desteklenen Bayrampaşa Tasarım Merkezi Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi’nde (BAYGEM binası) törenle hizmete açıldı. Merkezin açılış kurdelesini Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, İSTKA Genel Sekreteri İsmail Erkam Tüzgen, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve STK temsilcileri ile birlikte gerçekleştirdi.

Sanatçılar, zanaatkârlar ve öğrenciler başta olmak üzere tüm tasarımcıların erişimine açık olan Bayrampaşa Tasarım Merkezi’nde ortak çalışma, sergi ve fuaye alanı, kolektif tasarım atölyeleri ve toplantı odası bulunuyor. Merkezde her türlü prototipleme ve dijital tasarım yapılabiliyor.

Açılışta konuşan Başkan Aydıner, “İlçemize yeni bir değer katan Tasarım Merkezimiz halkımız ve kentimiz için hayırlı olsun. Yepyeni projelerimizle Bayrampaşa’mızın değerine değer katmaya devam edeceğiz.” dedi.

İÇERİK GALERİ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU