Bayrampaşa’dan Edirne’ye kültür gezisi

  • 03.09.2021 11:02

Bayrampaşa Belediyesi’nin eylül ayında Çanakkale ile başlattığı kültür gezileri Bursa ve Edirne ile devam ediyor… Bursa gezisi sürerken, Edirne gezisinin de startı verildi. Geziye 15-75 yaş aralığındaki, sadece Bayrampaşa’da ikamet eden vatandaşlar katılabiliyor. Edirne gezisine katılmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi web sayfasından online başvuruda bulunması gerekiyor.

Bayrampaşa’dan Edirne’ye kültür gezisi

Bayrampaşa Belediyesi, İstanbul içi kültür gezilerinin ardından şimdi de vatandaşları ikinci kez Çanakkale (sona erdi), Bursa ve Edirne’yi kapsayan keyifli bir kültür yolculuğuna çıkarıyor… Bursa gezisi devam ederken, Edirne gezisinin de startı verildi. 11 Kasım Cumartesi günü başlayacak olan Edirne gezisine katılmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi web sayfasından online başvuruda bulunması gerekiyor.

Edirne gezisi kapsamında, alanında uzman rehberler eşliğinde, günübirlik olarak (07.00-21.00 saatleri arası) Selimiye Camii, Burmalı (Üç Şerefeli) Camii, Eski (Ulu) Camii, Meriç Köprüsü, Karaağaç Tren İstasyonu ile Fatih ve Vakıf müzeleri ziyaret edilebiliyor.

Geziye katılan vatandaşlara belediye tarafından çeşitli ikramlar yapılıyor ve öğle yemeği veriliyor.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ...

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU