Başkan Hasan Mutlu Sahada Sorunları Çözüme Kavuşturuyor

  • 03.09.2021 11:02

Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu, yaşanılabilir bir Bayrampaşa için başlattığı “Yerinde Hizmet” projesi kapsamında dördüncü mahallesi Kartaltepe’yi Başkan Yardımcıları ve ekibiyle ziyaret etti.

Başkan Hasan Mutlu Sahada Sorunları Çözüme Kavuşturuyor

Belediye Başkanı Hasan Mutlu, Başkan Yardımcısı Atilla Özen, Başkan Yardımcısı Gündüz Kalkan, Başkan Yardımcısı Lütfi Kadıoğulları, Başkan Yardımcısı Bilgehan Yağcı, Başkan Yardımcısı Hakan Baş, Başkan Yardımcısı Mehmet Demirok ve Kartaltepe Mahalle Muhtarı Mustafa Onur ve ilgili müdürlükler eşlik etti.

Kartaltepe Mahallesi’nde sahaya ekibiyle birlikte inen, Başkan Hasan Mutlu vatandaşları dinleyerek şikayet ve talepleri not aldı. İlgili müdürlüklere gerekli bilgilendirmelerin yapılmasının ardından çalışma başlatıldı. Altıntepsi, İsmetpaşa ve Cevatpaşa Mahallerinin çalışmalarının tamamladığı bildirildi.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu, yaptığı açıklamada “Bu hafta Kartaltepe Mahallesi’ndeyiz. Muhtarımızın bilgisi dahilinde sıkıntılı, sorunlu olan sokak, park ve bahçe bu noktaları geziyoruz. Bunlarla ilgili tespitlerimizi yapıyoruz. Bu hafta içerisinde müdürlerimiz ve arkadaşlarımız bu bölgede muhtarımızın bilgisi dahilinde gerekli çalışmaları yapacaklar. Yaşanabilir bir Bayrampaşa için hep birlikte el ele çalışacağız” dedi. 

Daha yeşil ve daha temiz Bayrampaşa için çalışmalarını sürdüren Başkan Hasan Mutlu’nun tüm mahalleleri gezeceği belirtildi.

İÇERİK GALERİ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU