Başkan Aydıner’e fahri hemşehrilik beratı

  • 03.09.2021 11:02

Başkan Atila Aydıner’i makamında ziyaret eden Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, Bayrampaşa’dan deprem bölgesi Pazarcık’a yapılan yardımlara öncülük eden Aydıner’e fahri hemşehrilik beratı takdim etti.

Başkan Aydıner’e fahri hemşehrilik beratı

Geçtiğimiz yıl yaşanan 6 Şubat depremlerinin ardından Bayrampaşa-Pazarcık arasında dostluk ve kardeşlik köprüsü kuruldu… Tüm yardımlar bu köprüden geçerek depremzedelere ulaştırıldı. Bayrampaşa’dan yapılan yardımlara Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner öncülük etti. Türkiye’nin diğer illerinden ve Bayrampaşa’dan yapılan yardımlarla yaralar sarıldı, Bayrampaşa-Pazarcık arasındaki dostluk daim oldu… Pazarcık Belediye Başkanı Yılmazcan, bu dostluğu Başkan Aydıner’e fahri hemşehrilik beratı takdim ederek pekiştirdi. 

‘Asrın felaketinde’ Pazarcık halkını yalnız bırakmadıklarını belirten Başkan Aydıner, “Biz acıda ve kederde kenetlenip tek yürek olan bir milletiz. Tüm imkânlarımızı seferber ederek depremzede kardeşlerimizin yardımına koştuk. Bugün de Pazarcık Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Yılmazcan’ın hemşehrilik beratı ile gururlandık, mutluk olduk. Bu inceliği için kendilerine teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Başkan Yılmazcan da Bayrampaşa’dan çok yardım aldıklarını ve bu yardımlarla duygulandıklarını söyledi. Başkan Aydıner’e ve Bayrampaşa halkına teşekkür etti. 

İÇERİK GALERİ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU