Başkan Aydıner, basın mensuplarıyla buluştu

  • 03.09.2021 11:02

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ulusal ve yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi. Oldukça sıcak bir atmosferde gerçekleşen buluşmada, Başkan Aydıner, proje ve anılarını gazeteci ve radyocularla paylaştı, onlarla birlikte pasta kesti.

Başkan Aydıner, basın mensuplarıyla buluştu

Basın mensuplarıyla sık sık bir araya gelen ve onları ziyaret eden Belediye Başkanı Atila Aydıner, bu kez gazeteci ve radyocuları ağırladı. Bayrampaşa Windsor Hotel’de gerçekleşen istişare toplantısında, Başkan Aydıner, bugüne kadar hayata geçirdiği projelerini, hedef projelerini ve anılarını basın mensuplarıyla paylaştı. Toplantıya ulusal ve yerel basından çok sayıda basın mensubu katıldı. Oldukça sıcak bir atmosferde gerçekleşen buluşmada, Başkan Aydıner, basın mensuplarıyla birlikte kamera ve fotoğraf makinesi şeklinde yapılan özel pastayı kesti.

Toplantıya ev sahipliği yapan Başkan Aydıner, “Birbirinden değerli basın mensuplarımız ile bir arada olmaktan son derece mutluyum. Toplantımıza katılan ve destek veren her bir basın mensubumuza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz nasıl bir kamu hizmeti yapıyorsak sizler de aynı şekilde bir kamu hizmeti yapıyorsunuz. Haberi bize iletiyorsunuz, siz olmasanız biz haberi nereden öğreneceğiz? Diğer yandan hayata geçirdiğimiz projelerimizi sizlerin sayesinde halkımıza iletebiliyoruz. Doğru ve tarafsız habercilik yapan basın mensuplarımız ile bir araya gelmeye ve onların yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İÇERİK GALERİ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU