1976 Ankara doğumlu olan ÖZEN, aslen Ankaralı olup 30 yıldır Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi'nde oturmaktadır. İlkokul eğitimini Eyüp Halit Derviş İbrahim Paşa okulu, ortaokul eğitimini Yıldırım Ortaokulu, lise eğitimini Sağmalcılar Lisesi'nde tamamlayan ÖZEN, 1998 Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden avukat olarak mezun olmuştur.

İstanbul Barosu’na kayıtlı 20 yıllık avukatlık yapan ÖZEN, 5 yıl Bayrampaşa’da serbest avukatlık yapmıştır. Halen İstanbul Barosu Hukuk Müşavirliği görevini sürdürmekte olan ÖZEN, dört kitap ve sekiz makale yayınlamıştır.

ÖZEN, Bayrampaşa İnsan Hakları Kurulu, Tüketici Hakem Heyeti üyeliği ile İstanbul Valiliği İl Tütün “Ceza Muhakemesi Hukuku” dersi öğretim üyeliği yapmıştır. İstanbul Baro Meclisi Divan Kurulu üyeliği, İstanbul Barosu ve Türkiye Barolar Birliği Staj ve Meslek İçi Eğitmenliği görevlerinde de bulunan ÖZEN, İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nde eğitmenlik yapmaktadır.

2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden Bayrampaşa Belediye Meclis üyesi seçilen ÖZEN, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili olup Bayrampaşa Belediye Meclisi Hukuk Komisyonu üyesidir.

Atilla ÖZEN, bir çocuk sahibidir.

Atilla ÖZEN (Cumhuriyet Halk Partisi)

Logolar
ATİLA AYDINER

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2021

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

ATİLA AYDINER