Atatürk, Bayrampaşa'da törenle anıldı

  • 03.09.2021 11:02

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 84. yıl dönümünde Bayrampaşa’da düzenlenen törenle anıldı. Törene ilçe protokolünün yanı sıra vatandaşlar katıldı.

Atatürk, Bayrampaşa'da törenle anıldı

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 84. yıl dönümünde, tüm Türkiye’de olduğu gibi, Bayrampaşa’da da düzenlenen törenle anıldı. Tören, Atatürk Parkı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başladı, ardından saat dokuzu beş geçe çalan sirenlerle birlikte saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Törene Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Garnizon Komutanı Muhabere Albay Tamer Akkan, Bayrampaşa Emniyet Müdürü Abdullah Afacan, siyasi parti ilçe başkanları, meclis üyeleri, mahalle muhtarları, kaymakamlık ve belediye birim müdürleri ile vatandaşlar katıldı.

BAYRAMPAŞA MUSİKİ CEMİYETİ’NDEN ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ TÜRKÜLER KONSERİ

Bayrampaşa Belediyesi Musiki Cemiyeti Türk Sanat Müziği Korosu, 10 Kasım özel konserinde Atatürk’ün sevdiği türküleri seslendirdi. Büyük beğeni toplayan koro, performansı ile göz doldurdu. Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in eşi Melahat Aydıner’in yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Çocuk korosunun da sahne aldığı konser renkli görüntülerle sonra erdi.

İÇERİK GALERİ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU