15 Temmuz Destanı kutlaması

  • 03.09.2021 11:02

Bayrampaşa Belediyesi’nin düzenlediği programda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Gaziler ve protokol üyeleri ile birlikte programa katılan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “15 Temmuz Demokrasi Zaferi, vatanına el sürmek isteyenlere karşı canı pahasına siper olan milletimizin yazdığı büyük bir destandır. Böylesine büyük destanları unutmak ve unutturmak mümkün değildir. Rabbim ülkemizi ve milletimizi her türlü tehlikeden korusun” dedi.

15 Temmuz Destanı kutlaması

Bayrampaşa Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6’ncı yılı kapsamında Atatürk Parkı’nda özel bir program düzenledi. İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan programda ‘15 Temmuz Zaferi’ mehteran takımı eşliğinde çeşitli etkinliklerle kutlanırken şehitlerimiz de dualarla anıldı. Başkan Atila Aydıner’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, şehit aileleri, gaziler, mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve Başkan Aydıner’in eşi Melahat Aydıner ile çok sayıda vatandaş katıldı.

“15 TEMMUZ MİLLETİMİZİN YAZDIĞI BÜYÜK BİR DESTANDIR”

Programda konuşan Başkan Aydıner, “15 Temmuz Demokrasi Zaferi, vatanına el sürmek isteyenlere karşı canı pahasına siper olan milletimizin yazdığı büyük bir destandır. Böylesine büyük destanları unutmak ve unutturmak mümkün değildir. Vatanımız ve bayrağımız için şehadet şerbetini içen aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize de selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Rabbim ülkemizi ve milletimizi her türlü tehlikeden korusun” dedi.

İÇERİK GALERİ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU