'Can dostlarımız, kentimizin en sevimli sakinleri'

  • 03.09.2021 11:02

Bayrampaşa Belediyesi, can dostlarımız için yepyeni bir bakımevi inşa ediyor… Her detayın düşünüldüğü, toplam bin metrekarelik alana sahip bakımevinde hem klinik hem barınak bulunuyor. İnşaatı büyük ölçüde tamamlanan bakımevinde incelemelerde bulunan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Yaratılmış her can bizim için çok değerli. Sokak hayvanları kentimizin en sevimli sakinleri. Tüm can dostlarımız için modern bakımevimizi çok yakında hizmete sunacağız.” dedi.

'Can dostlarımız, kentimizin en sevimli sakinleri'

Kediler için köşkler, kuşlar için yuvalar yapan; sokak hayvanları için parklara yemlikler ve suluklar yerleştiren Bayrampaşa Belediyesi, şimdi de can dostlarımız için Cevatpaşa Mahallesi Kıyı Sokak’ta yepyeni bir bakımevi inşa ediyor… Klinik ve barınak olmak üzere, iki alandan oluşan toplam bin metrekarelik bakımevinin inşaatı büyük ölçüde tamamlanmış durumda. Her detayın düşünüldüğü bakımevinde muayene, röntgen, laboratuvar ve ameliyat hizmeti verilecek. Köpekler için alttan ısıtmalı kafesler, hasta kediler için ise özel bölümler yer alacak.

AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve belediye başkan yardımcıları ile birlikte bakımevinin son aşamaya gelen inşaat çalışmalarını yerinde denetleyen Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Yaratılmış her can bizim için çok değerli. Sokak hayvanları kentimizin en sevimli sakinleri. Tüm can dostlarımız için modern bakımevimizi çok yakında hizmete sunacağız.” dedi.

İÇERİK GALERİ

Logolar
HASAN MUTLU

T.C. Bayrampaşa Belediye Başkanlığı - 2024

Tüm hakları saklıdır.

E-posta: [email protected]

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:2 Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa Belediyesi yeniliklerini takip edin

Bize Ulaşın

444 1 990

BELEDİYE BAŞKANI

HASAN MUTLU