YAŞAM
Sosyal Hizmetler

Bayrampaşa Belediyesi dar gelirli, ihtiyaç sahibi ailelerin yardımına koşuyor.

Başvuru; fakirlik kağıdı, form 5 kağıdı, öğrenci belgesi, velinin ve öğrencinin kimlik fotokopisi ile birlikte Belediyemizin Akıllı Kent Hizmet Servisine şahsen yapılmalıdır. 

Başvuru; fakirlik kağıdı, form 5 kağıdı ve kişinin kimlik fotokopisi ile birlikte Belediyemizin Akıllı Kent Hizmet Servisine şahsen yapılmalıdır. 

   

Gıda ve Giysi Yardımı: Bayrampaşa Belediyesi Hayırevi tarafından ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerine yıl boyunca düzenli olarak gıda ve giysi yardımı yapılmaktadır. Yardım başvuruları Belediyemizin Akıllı Kent Hizmet Servisine yapılmalıdır.

Başvuru için gerekli evraklar: Fakirlik kağıdı, form 5 kağıdı ve kişinin kimlik fotokopisi.

Tekerlekli Sandalye: İlçemizde ikamet edip tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyan ve bu ihtiyacını kendisi karşılayamayacak engelli vatandaşlarımıza yapılan yardımdır. Başvurular engelli vatandaşın birinci dereceden akrabası tarafından Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimize yapılmalıdır.

Başvuru için gerekli evraklar: Fakirlik kağıdı, form 5 kağıdı, kişinin kimlik fotokopisi, ikametgah belgesi ve doktor raporu.

Asker Ailesi Yardımı :Asker aile yardımı hiçbir geliri olmayan ve geçimi asker tarafından sağlanan anne, baba ve eşlere yapılmaktadır. Asker yardımı için Belediyemizin Akıllı Kent Hizmet Servisine şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

Başvuru için gerekli evraklar: Fakirlik kağıdı, form 5 kağıdı, asker olduğuna dair belge ve kişinin kimlik fotokopisi.

Kariyer Merkezi: Bayrampaşa Belediyesi Kariyer Merkezi ile vatandaşlarımızın yetenek ve becerilerine göre iş başvurularını değerlendiriyor, onlara istihdam sağlıyoruz.

Başvuru; Bayrampaşa Belediyesi Kariyer Merkezi’ne ya da http://www.bayrampasakariyer.com/ adresine yapılabilir. 

Tüm soru ve talepleriniz için 444 1990 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.


submit
submit