YAŞAM
Engelli Vatandaşlarımıza Yönelik Hizmetler

FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON MERKEZİ

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde başta engelli vatandaşlarımız olmak üzere, tüm vatandaşlarımızın gerekli sağlıklı taramaları yapılmakta, uygun tedavi yöntemi belirlendikten sonra yoğun bir fizik tedavi uygulaması gerçekleştirilmektedir. Merkezimizde fizik tedavinin yansıra, kişiye özel rehabilitasyon, psikiyatri ve psikoloji hizmetleri de verilmektedir.

Merkezimize gelme, getirilme imkanı olmayan engelli vatandaşlarımız özel dizayn edilmiş araçlarımızla evlerinden alınarak merkezimize getirilmektedir.

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No: 150 Bayrampaşa/İstanbul

Tel: 0(212) 544 77 59

 

 

Fiziksel Engelliler Vakfı ayrıca danışmanlık hizmeti vermek, ihtiyaç sahibi engelli ile hayırsever vatandaşlarımızı buluşturmak gayesiyle Mutlu Engelli Hattı Çağrı Merkezi Projesini hayata geçirmiş bulunuyor. Mutlu Engelli Hattı :(444 60 00), detaylı bilgi almak için www.fev.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İŞ ve KARİYER OLANAKLARI:

ÖMSS: Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS), özürlü (engelli) statüsündeki lise ve üniversite mezunlarının atama amacıyla tabi tutulduğu sınavdır.

www.engelsizkariyer.com; iş ilanları dışında güncel haberler,mobbing,istihdam kanunları,tebliğ ve yönetmelikler,özgeçmiş tavsiyeleri gibi çeşitli bilgiler mevcuttur.

DANIŞMA ve DESTEK HATTI

KAYNAK DÖKÜMANLAR

 


submit
submit