İlanlar
NUH ALBAYRAK: "BURASI TAM BİR SEVGİ MEKANI"
Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Down Sendromlu gençlerin hizmet verdiği Bayrampaşa Belediyesi’nin Sevgi Kafesi’nde, Başkan Atila Aydıner’in misafiri oldu. Kafede Başkan Aydıner ile sohbet eden Nuh Albayrak, “Burası tam bir sevgi mekânı. Bu projeyi hayata geçirenleri tebrik ediyorum” dedi.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ile Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Down Sendromlu çalışanlarıyla binlerce kişinin ilgi odağı olan Bayrampaşa Şehir Parkı’ndaki Sevgi Kafe’de bir araya geldi. Bayrampaşa’da hayata geçirilen projeler üzerine keyifli bir sohbet eden Başkan Aydıner ve Albayrak Down Sendorumlu gençlerle bol bol fotoğraf çektirdi.

Kafeyi oldukça beğenen Nuh Albayrak, “Burası tam bir sevgi mekânı. Bu projeyi hayata geçirenleri kutluyorum. Burada bizleri ağırlayan Başkan Atila Aydıner’e ve bizlere hizmet veren down sendromlu kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.

Nuh Albayrak ile Bayrampaşa’da hayata geçirdikleri mega projeler üzerine keyifli bir sohbet ettiklerini aktaran Başkan Aydıner de, “Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Sevgi Kafemiz büyük ilgi görüyor. Ben bu vesile ile herkesi içi sevgi dolu bu mekâna davet ediyorum” şeklinde konuştu.


submit
submit