İlanlar
BAYRAMPAŞALI ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ
Bayrampaşa Belediyesi’nin çocukların yaz tatilini keyifli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği Çocuk Şenliği sona erdi. Şenlik boyunca çocukları yalnız bırakmayan Başkan Atila Aydıner onların mutluluğuna ortak oldu.

Bayrampaşalı çocuklar, Bayrampaşa Belediyesi’nin yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği Çocuk Şenliği’nde gönüllerince eğlenerek, tatilin keyfini çıkardı. Hacivat-Karagöz oyunları, animasyon ve illüzyon gösterileri, interaktif çocuk oyunları ile çeşitli yarışmalar düzenlenen şenliklerin yapıldığı alanlardaki oyun gruplarında gönüllerince eğlenen çocuklara patlamış mısır, pamuk şeker ve Osmanlı macunu ikram edildi.

“7’DEN 70’E TÜM BAYRAMPAŞA’NIN HİZMETKÂRIYIZ”
Çocukların gönüllerince eğlendiği şenliklere katılarak, onların bu mutluluğuna ortak olan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Sevgili çocuklarımıza karne hediyesi olarak ilçemizin tüm mahallelerinde bu şenlikleri düzenledik. Çünkü biz, 7’den 70’e tüm Bayrampaşa’nın hizmetkârıyız. Ve sizlerin desteği ile inşallah bu hizmetkârlığımızı sürdürmeye kararlıyız. Gözbebeğimiz olan sevgili çocuklarımızın mutluluğuna mutluluk katmak ve onların yaz tatilini keyifli bir şekilde geçirmelerini sağlamak için çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

14 GÜN SÜRDÜ
Ahmet Sarıoğlu Parkı ve Dr. Fazıl Küçük Parkı’nda başlayan Çocuk Şenliği, 14 gün boyunca farklı mahallelerde düzenlenerek Vatan Mahallesi Şehit Metin Yüksel Parkı'nda gerçekleşen etkinlikle sona erdi.


submit
submit