İlanlar
BAYRAMPAŞA’DA YAZ TATİLİ EĞLENCEYE DÖNÜŞTÜ
Bayrampaşa Belediyesi’nin yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği çocuk şenliğiyle yaz tatili öğrenciler için büyük bir eğlenceye dönüştü. Çocukların gönüllerince eğlendiği şenliklere katılarak, onların bu mutluluğuna ortak olan Başkan Atila Aydıner, “Sevgili çocuklarımıza karne hediyesi olarak ilçemizin tüm mahallelerinde bu şenlikleri düzenliyoruz. Çünkü biz, 7’den 70’e tüm Bayrampaşa’nın hizmetkârıyız” dedi.

Bayrampaşalı çocuklar, Bayrampaşa Belediyesi’nin yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği Çocuk Şenliği’nde gönüllerince eğlenerek, tatilin keyfini çıkarıyor. Şenliklerde Hacivat-Karagöz oyunları, animasyon ve illüzyon gösterileri, interaktif çocuk oyunları ile çeşitli yarışmalar düzenleniyor. Şenliklerin yapıldığı alanlardaki oyun gruplarında gönüllerince eğlenen çocuklara patlamış mısır, pamuk şeker ve Osmanlı macunu ikram ediliyor.

“7’DEN 70’E TÜM BAYRAMPAŞA’NIN HİZMETKÂRIYIZ”
Çocukların gönüllerince eğlendiği şenliklere katılarak, onların bu mutluluğuna ortak olan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Sevgili çocuklarımıza karne hediyesi olarak ilçemizin tüm mahallelerinde bu şenlikleri düzenliyoruz. Çünkü biz, 7’den 70’e tüm Bayrampaşa’nın hizmetkârıyız. Ve sizlerin desteği ile inşallah bu hizmetkârlığımızı sürdürmeye kararlıyız. Gözbebeğimiz olan sevgili çocuklarımızın mutluluğuna mutluluk katmak ve onların yaz tatilini keyifli bir şekilde geçirmelerini sağlamak için bu şenlikleri düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

8 GÜN DAHA DEVAM EDECEK
Son olarak Terazidere Mahallesi Uygur Caddesi Belediye Garajı’nda düzenlenen şenlik; 4-5 Temmuz’da Kocatepe Mahallesi Ertuğrul Gazi Parkı’nda, 6-7 Temmuz’da Kartaltepe Mahallesi Mercan Parkı’nda, 8-9 Temmuz’da Altıntepsi Mahallesi Şair Baki Ortaokulu’nun bahçesinde, 10-11 Temmuz’da ise Vatan Mahallesi Şehit Metin Yüksel Parkı’nda düzenlenecek.


submit
submit