İlanlar
BAŞKAN AYDINER’DEN ÇOCUKLARA YAZ SÜRPRİZİ
Bayrampaşalı çocuklar, Bayrampaşa Belediyesi’nin yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği Çocuk Şenliği’nde gönüllerince eğlenerek, tatilin keyfini çıkarıyor. Çocuklar için büyük bir eğlenceye dönüşen şenlikte Başkan Atila Aydıner de çocukların mutluluğuna ortak oluyor.

Bayrampaşa Dr. Fazıl Küçük Parkı ve Fatih Parkı’nda başlayan Çocuk Şenliği’nde Hacivat-Karagöz oyunları, animasyon ve illüzyon gösterileri, interaktif çocuk oyunları ile çeşitli yarışmalar düzenlendi. Alandaki oyun gruplarında gönüllerince eğlenen çocuklara patlamış mısır, pamuk şeker ve Osmanlı macunu ikram edildi.

Çocukların büyük ilgi gösterdiği etkinliğe Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan ve AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı da katıldı.

Şenlik alanına gelerek çocukların mutluluğuna ortak olan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz ve Dr. Fazıl Küçük Parkı ve Fatih Parkı’nda aynı anda başlattığımız çocuk şenliğimizi ilçemizin farklı mahallerinde ve parklarında devam ettireceğiz. Çocuklarımız ve aileleri, aynı günde birden fazla mahallede gerçekleştireceğimiz bu etkinliklere katılabilecekler. Tüm çocukların gülmeye, eğlenmeye ve oynamaya hakkı vardır. Bizler de bu şenlikle, gözbebeğimiz olan sevgili çocuklarımızın mutluluğuna mutluluk katmayı ve onların yaz tatilini keyifli bir şekilde geçirmelerini istiyoruz. Her projede olduğu gibi Bayrampaşa'yı çocuklarımıza, gençlerimize ve halkımıza layık bir ilçe yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Çocuk Şenliği’nden duydukları memnuniyeti belirten aileler de “Tatil döneminde çocuklarımızı nereye götüreceğimizi düşünürken çocuklara özel bir şenlik düzenlenmesi bizlere büyük kolaylık sağladı. Yaz akşamlarımızı etkinliğin olduğu parklarda geçireceğiz. Çocuklarımıza ve bizlere bu imkânı sağlayan Belediye Başkanımız Atila Aydıner’e ve ekibine teşekkür ediyoruz.” diyerek düşüncelerini dile getirdiler.

20 Haziran’da başlayan etkinlik 21 Haziran’da Dr. Fazıl Küçük Parkı ve Ahmet Sarıoğlu Parkı’nda devam edecek.


 


submit
submit