Sağlık Hizmetleri
Sağlık Hizmetleri

Bayrampaşa halkına, kurum içi belediye memur ve işçi personeline ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerine birinci basamak sağlık hizmeti vermek, sağlık raporları düzenlemek (işe giriş-sporcu-evlilik-öğrenci), halk sağlığı adına sıhhi ve gayri sıhhi işyeri denetimlerini gerçekleştirerek koruyucu hekimlik çalışmalarını yapmak öncelikli görevlerimiz arasındadır.

Belediyemiz tarafından kurulan sağlık hizmetleri birimimize, kimliğinizle gelerek muayene olabilir, sağlık konusunda danışma hizmeti alabilirsiniz. Günde 200’ün üzerinde hastaya hizmet sunan dispanserimizde; radyoloji, dahiliye, diş ve çocuk poliklinikleri ile hastalarımıza sağlık hizmeti sunulmakta, hastalarımızın laboratuar, röntgen ve enjeksiyon işlemleri yapılmaktadır.

İsmetpaşa Mahallesi Uluhan Sokak Sabri Akpınar Parkı içerisinde bulunan merkezimiz, poliklinik, röntgen, enjeksiyon, ve laboratuar hizmetlerinin yanı sıra; evlilik ve işe giriş sağlık raporu da vermektedir. Sağlık birimimizde, gıda esnafının portör muayenesi yapılırken, cenaze işlemleri de birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca merkezimiz evde sağlık hizmeti kapsamında ayda, yaklaşık 30 hastaya yerinde sağlık hizmeti sunmaktadır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizde Bayrampaşa içinden ve dışından gelen tüm özürlü vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunarak, engelleri birlikte aşıyoruz. Merkezimizden bütün özürlü vatandaşlarımız nitelikli sağlık hizmeti alırken, merkezimize gelemeyen vatandaşlarımız da özel dizayn edilmiş araçlarımızla evlerinden alınmaktadır.

Ana amacımız, halkımızın ve personelimizin sağlığını korumak, onların sağlığını tehlikeye düşürecek olumsuzluklara karşı, gerekli uyarıları yapmak ve gereken önlemleri alarak halk sağlığını korumaktır.

Sağlık Hizmetleri Birimi Fiyat Listesini Görmek İçin Tıklayınız

Tel: 0(212) 544 75 71


submit
submit