Duyurular
BELEDİYE İHTİSAS KOMİSYON ÜYELERİ SEÇİLDİ
Meclis birinci Başkan Vekili Ali Hacınoğmanoğlu başkanlığında toplanan Bayrampaşa Belediye Meclisi’nde, yeni encümen ve komisyon üyeleri seçimle belirlendi.

Belediye kültür salonunda, Meclis birinci Başkan Vekili Ali Hacınoğmanoğlu başkanlığında, Tolga Güneş ile Ceyhun Çalışkan’ın kâtip üyeliğinde toplanan Bayrampaşa Belediye Meclisi, yeni encümen ve belediye ihtisas komisyon üyelerini seçti. Ayrıca Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün faaliyet raporu teklifinin 10 Temmuz Cuma günü görüşülmesine karar verildi.

Bayrampaşa Belediye Meclisi 7. Seçim Dönemi 2. Toplantı Yılının 1. Oturumunda seçilen yeni encümen ve belediye ihtisas komisyon üyeleri:

MECLİS DİVANI :

MECLİS 1.BAŞKAN VEKİLİ : Ali HACINOĞMANOĞLU

MECLİS 2.BAŞKAN VEKİLİ :Mehmet ÇAKIR

DİVAN KÂTİPLERİ :

1.Gülşen KADEŞ

2.Nülüfer GÜLERYÜZ

3.Tolga GÜNEŞ

4.Ceyhun ÇALIŞKAN

DAİMİ ENCÜMEN ÜYELERİ :

1.Hamza KARAMUSTAFA

2.Münir DİNLER

3.Tolga GÜNEŞ

 

 

İMAR KOMİSYONU :

1.Can Gökhan BALEKOĞLU

2.Abdülnaser ŞİMŞEK

3.Ali Osman ÇALIŞKAN

4.Yalçın KAYA

5.İbrahim BULUT

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU :

1.Ozan KARADENİZ

2.Tolga GÜNEŞ

3.Ceyhun ÇALIŞKAN

4. Nihat TERZİ

5.Tufan BABAR

BÜTÇE KOMİSYONU :

1.Ahmet TÜFEKÇİ

2. Fatih EREN

3. Nülüfer GÜLERYÜZ

4. Abdul Fettah DİNDAR

5. Gökhan DAL

ENGELLİLER  KOMİSYONU :

1.Hasan KARAKURT

2.Sedat KONUK

3.Bekir GÜNEŞ

4.Çetin TÜFEKÇİ

5.Tufan BABAR

TARİFE KOMİSYONU :

1.Mustafa BEŞKARDEŞ

2.Ozan KARADENİZ

3. Recep KURTULUŞ

4.Ahmet ÇAPIK

5. Kadri SANCAKTAR

DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU :

1. Münir DİNLER

2. Ceyhun ÇALIŞKAN

3.Kenan BIÇAK

4.Bahri BEŞKARDEŞ

5. Ömer Faruk PARMAK

HUKUK KOMİSYONU :

1.İlknur KOVAÇ BAYRAKTAR

2.Kenan BIÇAK

3. Hasan KARAKURT

4. Fatoş SERİN

5. Atilla ÖZEN

EĞİTİM KOMİSYONU :

1.Mehmet ÇAKIR

2.Hamza KARAMUSTAFA

3.Sedat KONUK

4. Bahri BEŞKARDEŞ

5.Nesrin ÖZMEN

SAĞLIK KOMİSYONU :

1.Recep KURTULUŞ

2.Mustafa BEŞKARDEŞ

3.Gülşen KADEŞ

4.Nesrin ÖZMEN

5.Ömer Faruk PARMAK

MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ:

ASİL       : 1.Hamza KARAMUSTAFA

 

YEDEK  : 1.Fatih EREN

                  

ÇEVRE KOMİSYONU:

1. Mehmet ÇAKIR

2.Tolga GÜNEŞ

3. Tarık Buğra ÖZGECAN

4.Nihat TERZİ

5.Çetin TÜFEKÇİ

TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ:

ASİL       : 1.Recep KURTULUŞ

 

YEDEK  : 1.Kenan BIÇAK

 


submit
submit