Duyurular
STAJ BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

1 AHMET YASİN ARIKAN P E PİRLEPERİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ HARİTA TAPU KADASTRO

2 AHMET   SAYIN P E MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ANADOLU VE TEKNİK LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

3 ALİ TUNAHAN KIRTAŞ Ç E PROF.İBRAHİM FETİH PİRLEPELİ A.E.T.M.LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

4 AYDANUR    YILMAZ P K MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ANADOLU VE TEKNİK LİSESİ HALKLA İLİŞKİLER

5 AYHAN    GİDER P E SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

6 AYŞE    BALKAN Ç E SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

7 AYŞEGÜL   ÇAYIR Ç K ZEYTİNBURNU ÇOK PROG.ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

8 BATUHAN   KONYALI A E ERAM FATİH BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

9 BAYRAM RIFATCAN BÜYÜK Ç E SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

10 BERKAY   KILIÇASLAN P E HAYDAR AKÇELİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

11 BEYZA  NUR SARIGÜL P K PROF.İBRAHİM FETİH PİRLEPELİ A.E.T.M.LİSESİ HARİTA TAPU KADASTRO

12 BEYZA    ÇETİNEL P K ALAATTİN NİLÜFER KADAYIFÇIOĞLU KIZ  T.M.L ACİL TİP TEKNİSYENİ

13 BEYZA    YOLDAŞ P K CAĞALOĞLU KIZ MESLEK LİSESİ GRAFİK VE FOTOĞRAFÇILIK

14 BUKET   IŞIK Ç K SELÇUK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

15 BURAK   AKSOY Ç E SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

16 BURAK   ERDEN P E SULTANGAZİ MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

17 BURKAY   ERDEN P E SULTANGAZİ MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

18 BÜŞRA CEREN BAHÇEKAPALI P K PROF.İBRAHİM FETİH PİRLEPELİ A.E.T.M.LİSESİ HARİTA TAPU KADASTRO

19 DİLARA   BOĞLO P K HAYDAR AKÇELİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ HALKLA İLİŞKİLER

20 DİLARA  TUĞBA ÖZYURTLU Ç K İNÖNÜ MESLEK VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MAKİNE RESSAMLIĞI

21 DİLARA    TÜRK P K İTO MESLEK VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GRAFİK VE FOTOĞRAFÇILIK

22 DİLAY   TUNA Ç K ÖZEL GOP ASML HEMŞİRELİK

23 DİLEK   SEVİNÇ P K SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

24 EBRU    ALBAYRAK A K SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

25 EMİRHAN   KIR Ç E ÖZEL İKİTELLİ OSB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KİMYA TEKNOLOJİSİ

26 ENSAR   KAÇAR P E KADIRGA ENDÜSTRİ ANADOLU MESLEK LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

27 EREN EYÜP PİŞKİN P E PROF.İBRAHİM FETİH PİRLEPELİ A.E.T.M.LİSESİ HARİTA TAPU KADASTRO

28 FATİH   YILMAZ P E PİRLEPERİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

29 FEYZA NUR KABA Ç K BAYRAMPAŞA TİC.MESLEK LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

30 GAYE   ÜNSAL Ç E SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

31 GÖKÇE     AKYOL P K MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ANADOLU VE TEKNİK LİSESİ HALKLA İLİŞKİLER

32 HARUN   KARATEPE P E SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

33 HAVVA   AÇIKGÖZ A K İNÖNÜ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ KİMYA TEKNOLOJİSİ

34 HÜSEYİN BERİH ÇAKIR Ç E SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

35 İLKAY   BAŞ P E KADIRGA ENDÜSTRİ ANADOLU MESLEK LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

36 İREM   VARDAR P K PROF.İBRAHİM FETİH PİRLEPELİ A.E.T.M.LİSESİ HARİTA TAPU KADASTRO

37 KAAN KENAN NARİN P E PROF.İBRAHİM FETİH PİRLEPELİ A.E.T.M.LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

38 KEMAL   ARAS P E SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

39 KEVSER   ARSLAN Ç K İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MAKİNE RESSAMLIĞI

40 KÜBRA   KARATAŞ P K SELÇUK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GRAFİK VE FOTOĞRAFÇILIK

41 MEHTAP   ÜZMEZ P K SABİT BÜYÜKBAYRAK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

42 MELİSA   TOKTAŞ P K SABİT BÜYÜKBAYRAK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

43 MENEKŞE   GÜNDOĞAN Ç K MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ANADOLU VE TEKNİK LİSESİ BÜRO YÖNETİMİ

44 MERT    YALÇIN Ç E FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

45 MERVE   ÖZTÜRK A K ŞEHİT BÜYÜKELÇİ İSMAİL EREZ M.T.A. LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

46 MUHAMMED    YILDIRIM P E ZEYTİNBURNU İTO BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

47 MUHAMMET DOĞAN ÖZGÜR P E PROF.İBRAHİM FETİH PİRLEPELİ A.E.T.M.LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

48 MUSTAFA   YURDUSEVEN P E MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ANADOLU VE TEKNİK LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

49 NİLAY   HÜRVATAN Ç K PROF.İBRAHİM FETİH PİRLEPELİ A.E.T.M.LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

50 NİLAY   TUNA Ç K ÖZEL GOP ASML HEMŞİRELİK

51 NİYAZİ   SUİÇMEZ P E GENÇOSMAN İMKB LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

52 OĞUZ CAN BAYRAKTAR P E SABİT BÜYÜKBAYRAK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

53 OĞUZ   KAYA P E PROF.İBRAHİM FETİH PİRLEPELİ A.E.T.M.LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

54 ÖZGE DİLEK  ALP Ç K SELÇUK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

55 ÖZGE   DURLOBOSLU P K PROF.İBRAHİM FETİH PİRLEPELİ A.E.T.M.LİSESİ HARİTA TAPU KADASTRO

56 ÖZGE NUR ŞEN P K SELÇUK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GRAFİK VE FOTOĞRAFÇILIK

57 ÖZLEM   FINDIK A K ŞEHİT BÜYÜKELÇİ İSMAİL EREZ M.T.A. LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

58 ÖZLEM   MAZLUM P K MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ANADOLU VE TEKNİK LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

59 PELİN   ŞAHİN P K SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

60 PINAR   TUKTA Ç K FAHRETTİN ÖZÜDOĞRU ÇOK PROG.ANADOLU LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

61 RAMAZAN   TUTKUN Ç E BÜYÜKÇEKMECE ÖZEL EĞİTİM MESLEK LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

62 RIDVAN   METİNER P E SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

63 SADİYE   YILMAZ P K MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ANADOLU VE TEKNİK LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

64 SANEM   KANGAL P K CAĞALOĞLU ANADOLU MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ GRAFİK VE FOTOĞRAFÇILIK

65 SEDAT   GÜR P E PROF.İBRAHİM FETİH PİRLEPELİ A.E.T.M.LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

66 SELEN   ŞİMŞEK Ç K BAĞCILAR EDİP İPLİK M.T.A.L BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

67 SERHAT   SEDEF P E PROF.İBRAHİM FETİH PİRLEPELİ A.E.T.M.LİSESİ HARİTA TAPU KADASTRO

68 SİBEL   ERTÜRK A K SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

69 SİMGE   YETİŞMİŞ P K SELÇUK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GRAFİK VE FOTOĞRAFÇILIK

70 ŞEVVAL   ÇOŞKUN P K İTO MESLEK VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GRAFİK VE FOTOĞRAFÇILIK

71 ŞEYMA NUR SENAR A K SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

72 ŞULE   GÖKÇE P K MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ANADOLU VE TEKNİK LİSESİ LOJİSTİK

73 TARIK   SERBEST Ç E  SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

74 TUĞÇE   UÇAN P K SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

75 TULUYHAN   KOCABAŞ Ç E SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

76 YAĞIZ   ÇABUK P E PROF.İBRAHİM FETİH PİRLEPELİ A.E.T.M.LİSESİ HARİTA TAPU KADASTRO

77 YELİZ   TERMİSİN Ç K SARAYBOSNA MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ MUHASEBE VE FİNANSMAN

78 YEŞİM   GÜLER A K ŞEHİT BÜYÜKELÇİ İSMAİL EREZ M.T.A. LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

79 ZEYNEP   ŞAHİN Ç K ALAATTİN NİLÜFER KADAYIFÇIOĞLU KIZ  T.M.L HALKLA İLİŞKİLER

80 ZUHAL   GÜZEL P K İTO TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ GRAFİK VE FOTOĞRAFÇILIK

KAYIT İÇİN GETİRELECEK BELGELER

1-2016-2017 STAJYER SÖZLEŞMESİ - (OKULDAN VERİLECEK)
2-NUFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
3-İki (2) Adet FOTOĞRAF
KAYIT TARİHLERİ- 23.08.2016(PAZARTESİ)-26.08.2016(CUMA) TARİHLERİ ARASINDA KAYIT YAPTIRMANIZ GEREKMEKTEDİR.
NOT:STAJ GÜNLERİ DOĞRU OLMAYANLARIN EN KISA SÜREDE TARAFIMIZA BİLDİRMESİ GEREKMEKTEDİR.
HARFLERİN ANLAMLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.
A=AÇIKÖĞRETİM -- P=PAZARTESİ,SALI,ÇARŞAMBA---Ç=ÇARŞAMBA,PERŞEMBE,CUMA


submit
submit