Haberler
‘SAĞLIK İÇİN, HEPİMİZ İÇİN’ DENETİM
İçişleri Bakanlığı’nın genelgesinin ardından, tüm Türkiye’de olduğu gibi Bayrampaşa’da da “Sağlık için, hepimiz için” sloganı ile koronavirüs denetimi yapıldı. Başkan Atila Aydıner ile Bayrampaşa Kaymakamı Şenel’in de katıldığı denetimlerde kurallara uymayanlar uyarıldı.

İçişleri Bakanlığı’nın valiliklere gönderdiği konoravirüs salgınıyla mücadelede uygulanacak yeni önlemleri içeren “Koronavirüs Denetimleri” konulu genelge kapsamında yurdun dört bir yanında “Sağlık için, hepimiz için” sloganıyla denetim yapıldı. Bayrampaşa’da da polis ve zabıtadan oluşan ekipler, pazar yerlerinden işyerlerine, cadde ve sokaklardan parklara kadar hemen her yerde, sosyal mesafe, maske ve hijyen denetimi yaptı. Denetimlere Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ile Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tüfekçi ve Naser Şimşek de katıldı. Denetimlerin düzenli olarak sürdürüleceği öğrenildi.

“CANIMIZI VE ‘CANLARIMIZI’ RİSKE ATMAYALIM”
Salgınla birlikte mücadele etmenin önemine vurgu yapan Başkan Atila Aydıner, “Ülke olarak, tüm dünyayı tehdit eden bir salgınla mücadele içindeyiz. Bu mücadeleye 7’den 70’e hepimizin katılması, destek olması gerekiyor. Aksi durumda virüsün yayılmasına zemin hazırlamış oluruz. Kurallara uymamız, kendimiz, sevdiklerimiz ve milletimiz için büyük önem arz ediyor. O nedenle lütfen maskemizi takalım, sosyal mesafemizi koruyalım, kişisel temizliğimize özen gösterelim. Canımızı ve ‘canlarımızı’ riske atmayalım” dedi.


submit
submit