Haberler
HALKIN İÇİNDE, HALK İLE İÇ İÇE BİR BAŞKAN
Göreve başladığı günden bu yana hayata geçirdiği dev projelerle Bayrampaşa’yı 2023’e hazırlayan Başkan Atila Aydıner, ilçedeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek onların taleplerini yerinde almaya devam ediyor.

“BAYRAMPAŞA’YI PROJELERLE BÜYÜTÜYORUZ”
Güler yüzlü belediyecilik felsefesi ile hareket eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ekibiyle birlikte, ilçedeki esnaf ve vatandaşları ziyaret etmeyi sürdürüyor. Mahalle mahalle, sokak sokak gezerek talepleri yerinde alan Başkan Aydıner, vatandaş odaklı çalıştıklarını belirtiyor. Vaat ettikleri ‘ileri belediyecilik’ projelerini bir bir hayata geçirdiklerinin altını çizen Başkan Atila Aydıner, “Yönetimdeki temel ilkemiz herkesin görüşüne yer vermek. Proje ve hizmet üreterek Bayrampaşa’yı daha da büyütmek. Biz her daim halkımızın ve esnafımızın içinde olmak durumundayız. Vatandaşımın ve esnafımın bir sıkıntısı varken, benim rahat etmem mümkün değil. Bayrampaşa halkının hizmetkârı olmak benim en büyük mutluluğum. Çok çalışarak, çok üreterek hizmete sonuna kadar devam edeceğiz. 2023 hedeflerimiz artık uzak değil. El ele, gönül gönüle bu hedeflere doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Tek arzumuz var. O da Bayrampaşalı’ların daha konforlu, daha huzurlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesi” dedi.

“BÜYÜK SEVGİYLE KARŞILANIYOR”
Ziyaretler sırasında, ‘kapımız da gönlümüz de herkese açık’ vurgusu yapan Başkan Aydıner, gittiği her yerde büyük sevgiyle karşılanıyor. Başkan Aydıner’in ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşlar, “Belediye Başkanımız Atila Aydıner’i çok sık görüyoruz, ona kolay ulaşıyoruz ve her türlü sıkıntımızı hiçbir aracı olmadan doğrudan kendisine iletebiliyoruz. Sunduğu hizmetlerden de oldukça memnunuz” sözleriyle düşüncelerini dile getirdiler.


submit
submit