Haberler
BAYRAMPAŞALI MİNİKLERİ SÜNNET HEYECANI SARDI
Bayrampaşa Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da onlarca çocuğu sünnet ettiriyor. Sünnet öncesi oldukça heyecanlı olan çocuklar sünnet kıyafetlerini Başkan Atila Aydıner’in elinden aldı.

Bayrampaşa Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da onlarca çocuğu sünnet ettiriyor. Oldukça heyecanlı olan çocuklar sünnet öncesi kıyafetlerini belediye hizmet binası Kültür Salonu’nda düzenlenen programda, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in elinden aldı.

Programa ayrıca AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Yaşar Urgan ile çocukların aileleri katıldı. 200’ün üzerinde çocuk, gerçekleşecek boğaz turunun ardından özel bir sağlık kuruluşunda gruplar halinde sünnet ettirilecek.

Halkın taleplerini yerine getirmek için görevde olduklarını belirten Başkan Aydıner, “Sosyal belediyecilik anlayışımızla Bayrampaşalı hemşehrilerimize birçok hizmet veriyoruz. Yine bu anlayışla yıllardır sürdürdüğümüz, geleneksel hale gelen sünnet şölenimizde çocuklarını sünnet ettirmek isteyen Bayrampaşalı ailelerimiz belediyemize başvuruda bulundu. Bizler de yapılan başvuruları değerlendirerek, dinimizin öngördüğü şekilde, bu yavrularımızı sünnet ettirme kararı aldık. Allah, sünnet ettireceğimiz çocukların mürüvvetlerini de görmeyi ailelerine nasip etsin” dedi.

Çocuklarını Bayrampaşa Belediyesi aracılığıyla sünnet ettirecek aileler de taleplerinin belediye tarafından olumlu karşılanmasından oldukça memnun olduklarını dile getirerek, Başkan Aydıner’e ve organizasyona emek veren herkese teşekkür etti.


submit
submit