Haberler
BAYRAMPAŞA BELEDİYE PERSONELİ İFTARDA BULUŞTU
Bayrampaşa Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde bir araya gelen belediye personeli güzel bir Ramazan akşamı geçirdi. Başkan Atila Aydıner’in ev sahipliği yaptığı yemeğe personelin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Yemekte konuşan Başkan Aydıner, “Ülkemize diş bileyenler Recep Tayyip Erdoğan ile güçlenen Türkiye’den korkuyorlar. Allah’ın izni ile 24 Haziran’da dünya lideri Erdoğan’ı yeniden cumhurbaşkanı seçeceğiz” dedi.

Bayrampaşa Belediye personeli, Topkapı Labella Salon’da düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in ev sahipliği yaptığı yemeğe AK Parti Bayramaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Başkan Aydıner’in eşi ve Hayırevi Koordinasyon Merkezi Başkanı Melahat Aydıner, Bayrampaşa Belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri, belediye personeli ve aileleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan yemek Başkan Aydıner ile Ersin Saçlı’nın konuşmaları ile devam etti. Başkan Aydıner, yemek boyunca masaları tek tek gezerek personel ve aileleriyle yakından ilgilenmeyi de ihmal etmedi.

“ÜLKEMİZİN GÜÇLENMESİNDEN RAHATSIZ OLUYORLAR”
Yemekte konuşan Başkan Atila Aydıner, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennem ateşinden kurtuluş olan Ramazan ayında geleneksel iftar programımızda personelimiz ile yeniden bir araya geldik. Ramazan paylaşmaktır, biz de bugün burada bir aile olarak aynı sofrayı paylaşıyoruz. Aynı zamanda Bayrampaşalı komşularımız ve Balkanlar’daki kardeşlerimiz ile iftar sofralarında Ramazan’ın bereketini en güzel biçimde paylaşmaya devam ediyoruz. Allah, birlik ve beraberlik içerisinde, aziz milletimize daha nice Ramazanlara ve bayramlara kavuşmayı nasip etsin” dedi.

Avusturya’da kapatılan camilere de değinen Başkan Aydıner, “Şu an Avrupa ile öyle bir konumdayız ki, biz Türkiye Cumhuriyeti olarak ülkemizde bulunan kiliseleri restore ederken Avusturya’da bizim ibadethanelerimiz kapatılıyor. Almanya’da camilerimiz kundaklanıyor. Bunlar, ülkemizin güçlenmemesi için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ise tüm bunlar karşısında ne diyor  “Bir olacağız. İri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız ve hep birlikte güçlü Türkiye olacağız!” Biz bu cesaretin, direnişin ve ‘bir olmanın’ en büyük örneğini bir destan yazdığımız 15 Temmuz gecesi verdik. Güçlü meclis, güçlü hükümet ve güçlü Türkiye için, 24 Haziran’da vereceğimiz kararla, Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden cumhurbaşkanı olmasını sağlayacağız inşallah” şeklinde konuştu.

Yemekte AK Parti İlçe Başkanı Ersin Saçlı da bir konuşma yaptı.


submit
submit