Haberler
BAKAN SAYAN KAYA, BAYRAMPAŞALILARLA BULUŞTU
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Bayrampaşa’ya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Bayrampaşa Belediyesi’nin Namazgâh alanındaki Ramazan etkinliklerine katıldı. Bayrampaşa’da büyük bir ilgi ve sevgi ile karşılanan Bakan Sayan Kaya’ya Başkan Atila Aydıner ve ilçe protokolü eşlik etti.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Bayrampaşa’ya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, ilçede büyük bir ilgi ve sevgi ile karşılandı. Bayrampaşa’daki temaslarına ilk olarak Tuna Caddesi’nde esnaf ziyareti ile başlayan Bakan Sayan Kaya, ardından AK Parti Bayrampaşa İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği iftar programına katıldı. Daha sonra Bayrampaşa’daki şehit ailelerini ziyaret eden Sayan Kaya, ardından Bayrampaşa Belediyesi’nin Yıldırım Mahallesi İkizler Sokak muhtarlık binası yanındaki Namazgâh alanında Bayrampaşalılarla buluştu. Namazgâh alanında vatandaşlara karanfil dağıtan Bakan, çocuklara da patlamış mısır ve pamuk şeker ikram etti. İlçedeki temasları boyunca Bakan Sayan Kaya’ya Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve ilçe protokolü eşlik etti.

“GÜÇLÜ LİDERİYLE GÜÇLENEN TÜRKİYE’DEN KORKUYORLAR”
Namazgâh alanında vatandaşlara seslenen Bakan Sayan Kaya, “AK Parti aziz milletimizin desteği ile iktidar olduğu günden beri ülkemize çok büyük hizmetler  yaptı. Ama bütün bu hizmetlerin karşılığında bize karşı çokça oyunlar oynandı. Ancak değişen ve dönüşen Türkiye’nin yükselişini durdurmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecek. Dün olduğu gibi bugün de AK Parti’nin Avrupa ülkelerinde seçim çalışması yapmasına izin verilmiyor. Neden? Çünkü onlar güçlü lideriyle güçlenen Türkiye’den korkuyorlar. Ülkemizin büyümesinden ve gelişmesinden büyük rahatsızlık duyuyorlar. Fakat tüm bunlara rağmen milletimiz her türlü vesayet odağını tamamen ortadan kaldırmak ve güçlü bir yönetim  anlayışını bu ülkede hükümran kılmak için yeni bir sisteme 'evet' dedi. İşte  şimdi 24 Haziran'da bu yeni sistemin ilk başkanını seçeceğiz, milletimiz yine çok önemli bir karar verecek. Bu milletin  bağrından çıkmış, dünya çapında büyük bir lider olan, dünya 5’ten büyüktür diye haykıran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı Allah'ın izniyle sizlerle birlikte başkan  yapacağız. Ben Bayrampaşa’da o iradeyi, o kararlılığı görüyorum. Sevginiz, teveccühünüz ve desteğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Atila Aydıner de “Sayın Bakanımızı ilçemizde misafir etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. İlçemize teşrifleriyle bizleri onurlandıran Sayın Bakanımıza ve Ramazan etkinliklerimize katılarak, Bakanımızı büyük bir ilgi ve sevgi ile karşılayan vatandaşlarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Şimdi vakit, güçlü meclis, güçlü hükümet ve güçlü Türkiye için yeni bir karar vaktidir” dedi.


submit
submit