Haberler
BAYRAMPAŞALI KOMŞULAR KOCATEPE İFTARINDA BULUŞTU
Geleneksel ‘komşuluk iftarları’ kapsamında Bayrampaşalı komşuları iftarda buluşturmaya devam eden Bayrampaşa Belediyesi, on yedinci iftar programını Kocatepe Mahallesi’nde düzenledi. Binlerce komşunun birlikte iftar yaptığı programa Başkan Atila Aydıner de katılarak, vatandaşların iftar sevincine ortak oldu.

Bayrampaşa Belediyesi, ‘komşuluk iftarları’ kapsamında, Kocatepe Mahallesi 19. Sokak’ta düzenlediği on yedinci program ile yaklaşık 3 bin komşuyu aynı sofrada buluşturdu. Binlerce kişinin aynı duygularla aynı sofraları paylaştığı programa Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de katılarak, vatandaşların iftar sevincine ortak oldu. Başkan Aydıner’e eşi Melahat Aydıner ile AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı da eşlik etti. Vatandaşların oldukça keyifli bir Ramazan akşamı geçirdiği programda çocuklar için de çeşitli gösteriler düzenlendi.

“GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN AYNI DUYGULARI TAŞIYORUZ”
Programda konuşan Başkan Aydıner, “Mübarek Ramazan ayında, suyumuzu, ekmeğimizi ve en önemlisi de dostluğumuzu Bayrampaşalı komşularımız ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bizler, komşulukta ve kardeşlikte sınır tanımadık, tanımıyoruz. 24 Haziran’da vereceğimiz güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye kararı için aynı duyguları taşıyoruz” dedi.

NAMAZGÂHA BÜYÜK İLGİ
İftar programının ardından, AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Volkan Bozkır ile beraber Yıldırım Mahallesi İkizler Sokak muhtarlık binası yanındaki Namazgâh alanına geçen Başkan Aydıner, burada alanı dolduran vatandaşlarla sohbet etti, ardından da onlarla birlikte teravih namazı kıldı.
Vatandaşların açık alanda namaz kılmasına imkân veren Namazgâh alanında, Ramazan ayına uygun olarak her akşam farklı bir etkinlik düzenleniyor.


submit
submit