Haberler
BAYRAMPAŞALILAR İSMETPAŞA İFTARINDA BULUŞTU
Geleneksel ‘komşuluk iftarları’ kapsamında Bayrampaşalı komşuları iftarda buluşturmaya devam eden Bayrampaşa Belediyesi, on üçüncü iftar programını İsmetpaşa Mahallesi’nde düzenledi. Binlerce komşunun birlikte iftar yaptığı programa Başkan Atila Aydıner de katılarak, vatandaşların iftar sevincine ortak oldu.

Bayrampaşa Belediyesi, ‘komşuluk iftarları’ kapsamında, İsmetpaşa Mahallesi Karaca Sokak’ta düzenlediği programla yaklaşık 3 bin komşuyu aynı sofrada buluşturdu. Binlerce kişinin aynı duygularla aynı sofrayı paylaştığı programa Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de katılarak, vatandaşların iftar sevincine ortak oldu.

Programda konuşan Başkan Aydıner, “Mübarek Ramazan ayında, suyumuzu, ekmeğimizi ve en önemlisi de dostluğumuzu Bayrampaşalı komşularımız ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye için aynı duyguları taşıyoruz” dedi.

NAMAZGÂHA BÜYÜK İLGİ
İftar programının ardından, AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ve AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı  ile birlikte Yıldırım Mahallesi İkizler Sokak muhtarlık binası yanındaki Namazgâh alanına geçen Başkan Aydıner, burada alanı dolduran vatandaşlarla sohbet etti, ardından da onlarla birlikte teravih namazı kıldı.


submit
submit