Haberler
BELEDİYE İHTİSAS KOMİSYON ÜYELERİ SEÇİLDİ
Meclis Birinci Başkan Vekili Rasim Bilgehan Başkanlığında toplanan Bayrampaşa Belediye Meclisi, encümen ve komisyon üyelerini seçti.

Meclis Birinci Başkan Vekili Rasim Bilgehan Başkanlığında, Fatma Akın ile Leyla Aygün’ün kâtip üyeliğinde toplanan Bayrampaşa Belediye Meclisi, encümen ve belediye ihtisas komisyon üyelerini seçti. Mali Hizmetler, Emlak ve İstimlâk, Fen İşleri ile İmar ve Şehircilik müdürlüklerinin tekliflerinin de görüşüldüğü mecliste, Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün faaliyet raporu teklifinin 5 Nisan Perşembe günü görüşülmesine karar verildi.

Bayrampaşa Belediye Meclisi 6. Dönem, 5. Yılı 1. Oturumunda seçilen encümen ve belediye ihtisas komisyon üyeleri:

MECLİS DİVANI :

MECLİS 1.BAŞKAN VEKİLİ: Rasim BİLGEHAN

MECLİS 2.BAŞKAN VEKİLİ: Aşkın CEYLAN

DİVAN KÂTİPLERİ :

  1. Fatma AKIN
  2. Leyla AYGÜN

3. Sevim ÇİFTÇİOĞLU

4. Avni ÇİÇEK

DAİMİ ENCÜMEN ÜYELERİ:

1. Mehmet ACAR

2. Eyüp GÜREK

3. Şenol BALKAN

 

 

İMAR KOMİSYONU:

  1. Can Gökhan BALEKOĞLU
  2. Abdülnaser ŞİMŞEK
  3. Bekir GÜNEŞ
  4. İbrahim KAHRAMAN
  5. Yusuf AKGÜN

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU:

1. Hüseyin YILDIRIM

2. Kadir ŞEHİTLER

3. Leyla AYGÜN

4. Abdul Fettah DİNDAR

5. Şenol ÇELİK

BÜTÇE KOMİSYONU:

1. Mehmet Hamdi ÖZTÜRK

2. Sevim ÇİFTÇİOĞLU

3. Münir DİNLER

4. Abdul Fettah DİNDAR

5. İsmail SUAYDIN

ENGELLİLER  KOMİSYONU:

1. Fatma AKIN

2. Recep KURTULUŞ

3. Bekir GÜNEŞ

4. Halil YERLİ

5. Hülya GÖKSU

TARİFE KOMİSYONU:

1. İlhan ŞENGÜLER

2. Recep ASILSOY

3. Fatma AKIN

4. Halil YERLİ

5. İsmail SARIKEÇE

DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU:

1. Abdülnaser ŞİMŞEK

2. Kadir ŞEHİTLER

3. Recep KURTULUŞ

4. İlhan DEMİROK

5. Cüneyt DARILMAZ

HUKUK KOMİSYONU:

1. Aşkın CEYLAN

2. Yavuz AKSOY

3. Avni ÇİÇEK

4. Cüneyt DARILMAZ

5. Şenol ÇELİK

MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ:

ASİL       :  1. Mehmet Hamdi ÖZTÜRK

                   2. Avni ÇİÇEK

YEDEK  :  1. Eyüp GÜREK

                   2. Ali KIRTIL

SAĞLIK KOMİSYONU:

1. Bülent KAPLAN

2. Leyla AYGÜN

3. Ali KIRTIL

4. İsmail SARIKEÇE

5. İsmail SUAYDIN

TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ:

ASİL       : 1. Hüseyin YILDIRIM

 

YEDEK  : 1. Şenol BALKAN

ÇEVRE KOMİSYONU:

1. İlhan ŞENGÜLER

2. Orhan GÜNEŞ

3. Leyla AYGÜN

4. Hülya GÖKSU

5. İlhan DEMİROK

TÜRKİYE BELEDİYELERBİRLİĞİ:

  1. Atila AYDINER
  2. Abdülnaser ŞİMŞEK
  3. Rasim BİLGEHAN
  4. Mehmet ACAR

 


submit
submit