Haberler
BAŞKAN AYDINER, STK TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI
Başkan Atila Aydıner, yerel buluşmalar kapsamında Bayrampaşa’daki STK temsilcileri ile toplantıda bir araya geldi. Toplantıya katılanlara ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Aydıner, “Her yönüyle yeniden inşa ettiğimiz ilçemizin değerine değer katmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu süreçte görüş ve önerileri ile bize destek veren tüm STK’lara şükran borçluyuz” dedi.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Hasbahçe Davet Evi’nde ilçedeki Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile yemekli toplantıda bir araya geldi. Başkan Aydıner’in öncülüğünde hayata geçirilen çok sayıda ‘ileri belediyecilik’ projesinin değerlendirildiği toplantıda planlanan projeler için de STK’ların görüş ve önerileri alındı.

“HALKIMIZIN HİZMETKÂRI OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Tüm proje ve hizmetlerle ilgili çalışmaları istişare etmek üzere STK temsilcileri ile bir araya geldiklerini belirten Başkan Aydıner, “Her yönüyle yeniden inşa ettiğimiz ilçemizin değerine değer katmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu süreçte görüş ve önerileri ile bize destek veren tüm STK’lara şükran borçlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Gerek Balkanlar gerekse Anadolu’muzdan gelen insanlarımızın renk kattığı ilçemizde hep birlikte yaşıyoruz. Birlikte yaşadığımız bir yerde vatandaşlarımızın, derneklerin, vakıfların, sendikaların ve odaların görüş ve önerileri bizim için oldukça önemli. Bu nedenle her bir projemizi sizlerle istişare etme gereği duyuyoruz. Desteğiniz ve güveniniz her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. El ve gönül birliği içinde hep birlikte ilçemizi daha yaşanabilir kılmak için verdiğimiz mücadeleye ve halkımızın hizmetkârı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Aydıner’in ev sahipliği yaptığı toplantıya AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Kemal Oğuz Kıdıl’ın yanı sıra çok sayıda STK temsilcisi katıldı. 


submit
submit