Haberler
BAYRAMPAŞA’DA PARKLAR MODERNİZE EDİLİYOR, YENİ AĞAÇLAR DİKİLİYOR
Parkları yenileyerek modern bir görünüme kavuşturan Bayrampaşa Belediyesi, bir yandan da yeni ağaçlar dikerek ilçede daha yeşil bir çevre oluşturuyor.

Vatandaşlara daha yeşil ve daha yaşanabilir bir çevre sunmak için çalışmalarına aralıksız devam eden Bayrampaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, İsmetpaşa Mahallesi’ndeki Şair Erdoğan Ertürk Parkı’nı baştan sona yeniliyor. Park yenileme çalışması son hızla devam ederken Bayrampaşa Şehir Parkı’ndaki koşu parkurunun etrafına da onlarca yeni ağaç dikildi. Böylece bu alanda spor yapan vatandaşların oksijen oranı daha bol bir ortamda spor yapması sağlandı.

Mevcut parkları modern bir görünüme kavuşturarak daha yeşil ve daha işlevsel hale getirdiklerini vurgulayan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Bayrampaşa için çalışmalarımızı artırarak sürdürüyoruz. Bir yandan parklarımızı yenilerken diğer yandan da ilçemizin dört bir yanına yeni ağaçlar dikiyoruz. Böylece ilçemizi yemyeşil bir görünüme kavuşturuyoruz” dedi.


submit
submit