Haberler
KARİYER MERKEZİ’NDEN İSTİHDAMA TAM DESTEK
Açıldığı günden bu yana binlerce kişiyi yeni işi ile buluşturan Bayrampaşa Belediyesi Kariyer Merkezi, istihdama katkı sağlamaya devam ediyor. Kariyer Merkezi’nin katkılarıyla General Mobile’ın fabrikasına onlarca işçi alınacak.

Bayrampaşa Belediyesi Kariyer Merkezi, iş arayan vatandaşları iş sahibi yapmaya devam ediyor. Kariyer Merkezi’nin katkılarıyla, cep telefonu montajında çalıştırılmak üzere, General Mobile fabrikasına personel alımı için Belediye Kültür Salonu’nda ön başvurular kabul edildi. Kariyer Merkezi’nin bilgilendirmesiyle çok sayıda kişi ön başvuruda bulunmak için salonu doldururken, bazı vatandaşların oldukça heyecanlı olduğu gözlendi.

Katılımcılara konuyla ilgili açıklama yapan ve Kariyer Merkezi hakkında bilgi veren Bayrampaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Aziz Kurt, “Kariyer Merkezimiz ile iş arayan vatandaşlarımızı 6 yıldır personel arayan firmalar ile bir araya getiriyoruz. Şuana kadar çok sayıda kişinin iş sahibi olmasını sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz. Faaliyetlerimiz ile istihdama katkı sunuyor, işsizlik sorunun çözülmesi için de çalışmalar yürütüyoruz. Kariyer Merkezimiz kanalıyla General Mobile fabrikasında yeni işlerine başlayacak olan tüm arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Ön başvuruların ardından gerekli şartları taşıyan başvuru sahiplerinden onlarca kişi General Mobile’ın İkitelli’deki fabrikasında istihdam edilecek.

Bayrampaşa Belediyesi Kariyer Merkezi İçin Tıklayınız...


submit
submit