Haberler
BAŞKAN AYDINER MUHTARLAR İLE BULUŞTU
Başkan Atila Aydıner, Muhtarlar Günü münasebetiyle ilçedeki muhtarlar ile bir araya geldi. Muhtarların gününü kutlayan Başkan Aydıner, “Muhtarlar, belediye başkanlarının gözü kulağıdır. Onlar ile istişare ederseniz, hizmetler daha verimli olur ve doğru yerlere ulaşır” dedi.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Muhtarlar Günü münasebetiyle ilçede hizmet veren muhtarlar ile Sevgi Kafe’de yemekte bir araya geldi. Yemekte mahalle muhtarlarının yanı sıra belediye başkan yardımcıları İsmail Gemici, Ahmet Kumbasar, Can Gökhan Balekoğlu, Yalçın Sırakaya ve Naser Şimşek de hazır bulundu.

“HALKIMIZIN MUTLULUĞUNU HEDEFLİYORUZ”
Yemeğe katılan muhtarların günlerini kutlayan Başkan Aydıner, “Bayrampaşa’mıza hizmet verirken muhtarlarımız adeta bizim gözümüz kulağımız oluyor. Muhtarlar ile istişare ederseniz, hizmetler daha verimli olur ve doğru yerlere ulaşır. O nedenle tüm mahalle muhtarlarımız ile düzenli olarak bir araya gelmeyi gelenek haline getirdik. Çünkü bizler ekip olarak halkımızın mutluluğunu hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Toplantının sonunda Başkan Aydıner, muhtarlara hediye takdim etti.


submit
submit