Haberler
İLK DERS BAŞKAN AYDINER’DEN
Okulların açılmasıyla birlikte öğrencileri yalnız bırakmayan Başkan Atila Aydıner, öğrencilerin ilk ders heyecanına ortak oldu. Öğrencilere ders kitabı dağıtan ve eğitimin önemini anlatan Başkan Aydıner, tüm öğrencilere yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar diledi.

2017-2018 eğitim ve öğretim yılı, tüm yurtta olduğu gibi, Bayrampaşa’da da törenlerle başladı. Şair Baki İlkokulu’nda düzenlenen yeni eğitim ve öğretim yılı açılış törenine Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Milli Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Kemal Oğuz Kıdıl, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Balekoğlu, Bayrampaşa İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük, okul müdürleri,  öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören, protokol konuşmaları ve öğrencilerin gösterileri ile devam etti.

Törende konuşan Başkan Atila Aydıner, “Çocuklarımızı, gençlerimizi ve ülkemizi yarınlara taşıyacak olan yeni bir eğitim ve öğretim yılına daha hep birlikte başlıyoruz. 2017-2018 eğitim ve öğretim yılına başlarken, çocuklarımızın ve gençlerimizin heyecan ve coşkularını yürekten paylaşıyor; değerli öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve tüm eğitim camiasına başarılar diliyor, selamlarımı ve sevgilerimi iletiyorum” dedi.

Daha sonra beraberindekilerle birlikte sınıflara geçen Başkan Aydıner, burada öğrencilere ders kitabı dağıttı ve eğitimin önemini anlattı.

 


submit
submit