Haberler
BAŞKAN AYDINER’DEN ÇOCUKLARA YAZ SÜRPRİZİ
Bayrampaşalı çocuklar, Bayrampaşa Belediyesi’nin yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği Çocuk Şenliği’nde gönüllerince eğlenerek, tatilin keyfini çıkarıyor. Çocuklar için büyük bir eğlenceye dönüşen şenlikte Başkan Atila Aydıner de çocukların mutluluğuna ortak oluyor.

Bayrampaşa Fatih Parkı’nda her akşam saat 20.00’de başlayan Çocuk Şenliği’nde Hacivat-Karagöz oyunları, illüzyon gösterileri, interaktif çocuk oyunları ve çeşitli yarışmalar düzenleniyor. Alandaki oyun gruplarında gönüllerince eğlenen çocuklara patlamış mısır, pamuk şeker ve Osmanlı macunu ikram ediliyor.

Şenlik alanına gelerek çocukların mutluluğuna ortak olan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Temmuz ayı boyunca Yıldırım Mahallesi muhtarlık binası yanındaki etkinlik alanımızda gerçekleştirdiğimiz çocuk şenliğini, vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda, ilçemizin diğer mahallelerinde de sürdürme kararı aldık. Bu kapsamda, etkinliğimizi Orta Mahalle Fatih Parkı’nda devam ettiriyoruz. Düzenlediğimiz şenlikle gözbebeğimiz olan sevgili çocuklarımızın mutluluğuna mutluluk katıyor ve yaz tatilini keyifli bir şekilde geçirmelerini sağlıyoruz” dedi.

12 Ağustos Cumartesi günü yeniden başlayan yaz etkinliği 20 Ağustos’a kadar devam edecek. Etkinliğin ilçedeki diğer mahallelerde de yapılması planlanıyor.


submit
submit