Haberler
15 TEMMUZ MİNİKLER FUTBOL TURNUVASI'NDA FİNAL HEYECANI
Bayrampaşa Belediyesi tarafından ‘sahada millet, yıkılmaz bu devlet sloganıyla’ düzenlenen 15 Temmuz Minikler Futbol Turnuvası sona erdi. Turnuvanın şampiyonu Gürzafer Spor olurken, dereceye giren takım ve oyunculara ödüllerini Başkan Atila Aydıner verdi.

Bayrampaşa Belediyesi tarafından düzenlenen 15 Temmuz Minikler Futbol Turnuvası’nın finali ve ödül töreni Arda Turan Spor Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in ev sahipliğinde düzenlenen törene Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol, Bayrampaşa Kulüpler Birliği Başkanı Mustafa Altuntaş, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri, spor kulübü başkanları, muhtarlar, ilçedeki şehit aileleri ve gaziler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir ay süren turnuvanın sonunda Gürzafer Spor şampiyon olurken Bayrampaşaspor ikinci, Yıldırım Bosnaspor üçüncü, Doğan Spor da dördüncü oldu. Dereceye giren takımlar ve oyuncular kupa, madalya ve ödüllerini Başkan Atila Aydıner’in elinden aldı.

“AZİZ MİLLETİMİZİN 15 TEMMUZ KAHRAMANLIĞINI UNUTTURMAYACAĞIZ”
Turnuvanın önemine dikkat çeken Başkan Atila Aydıner, “Aziz milletimizin, dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’dan gelen çağrıyla, 15 Temmuz’da gösterdiği kahramanlığı unutturmamak ve hep taze tutmak gerekiyor. Bu nedenle 15 Temmuz temalı minikler futbol turnuvası düzenledik. Minik futbolcularımızın formalarının arkasına da 15 Temmuz’da büyük bir destan yazan 250 şehidimizin isimlerini yazdırdık. Darbeci hainlerin kullandığı tankları, bedeniyle ve imanıyla durdurmayı başaran tek millet Türk milletidir. Böyle anlamlı bir organizasyona katılan ve destek veren bütün amatör spor kulüplerine, gazilerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Turnuvanın sonunda ödül almayı başaran tüm kardeşlerimi de yürekten kutluyorum. Futbol ve basketbol denince de akla Bayrampaşa gelir. Daha nice Arda Turan’ları, Necip Uysal’ları ve Okan Buruk’ları inşallah Bayrampaşa’dan çıkaracağız” şeklinde konuştu.


submit
submit