Haberler
‘BEREKET KONVOYU’ YUNANİSTAN’DA
Balkanları karış karış gezen Bayrampaşa Belediyesi’nin Bereket Konvoyu Yunanistan İskeçe-İnanlı-Kırköy’de 2 bin kişilik iftar sofrası kurdu. Konvoy, 23 Haziran Cuma günü Gümülcine-Büyükdoğanca’da düzenleyeceği iftar programı ile Balkan turunu tamamlayarak yurda dönecek.

Bayrampaşa’dan dualarla yolcu edilen Bereket Konvoyu, Balkanlar’da iftar ve kültür sofraları kurmaya devam ediyor. Gittiği her yerde sevgi gösterileri ile karşılanan konvoy; Bulgaristan, Sırbistan, Bosna-Hersek, Karadağ, Kosova, Arnavutluk ve Makedonya’nın ardından Yunanistan’a ulaştı. İskeçe-İnanlı-Kırköy’de 2 bin kişilik iftar sofrası kuran konvoy burada da büyük ilgiyle karşılandı.

Kırköy’deki iftar programına Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı, Yunanistan Milletvekili Hüseyin Zeybekçi, Toripos Belediye Başkanı Tomas Mihoğlu, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Gemici ve Yalçın Sırakaya, İskeçe Müftüsü Ahmet Mete ile çok sayıda vatandaş katıldı.

SON PROGRAM BÜYÜKDOĞANCA’DA
Bereket Konvoyu, 23 Haziran Cuma günü Gümülcine-Büyükdoğanca’da düzenleyeceği iftar programı ile bu yılki Balkan yolculuğunu noktalayarak yurda dönecek.

 


submit
submit