Haberler
BAYRAMPAŞALI MİNİKLERİ SÜNNET HEYECANI SARDI
Bayrampaşa Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da onlarca çocuğu sünnet ettiriyor. Sünnet öncesi oldukça heyecanlı olan çocuklar sünnet kıyafetlerini Başkan Atila Aydıner’in elinden aldı.

Sünnet kıyafetlerini belediye hizmet binasında Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in elinden alan 150 çocuk, boğaz turunun ardından özel bir sağlık kuruluşunda gruplar halinde sünnet ettirilecek.

Halkın taleplerini yerine getirmek için görevde olduklarını belirten Başkan Aydıner, “Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen Bayrampaşalı ailelerimiz belediyemize başvuruda bulundu. Bizler de yapılan başvuruları değerlendirerek, dinimizin öngördüğü şekilde, bu yavrularımızı sünnet ettirme kararı aldık. Allah, sünnet ettireceğimiz çocukların mürvetlerini de görmeyi ailelerine nasip etsin” dedi.

Çocuklarını Bayrampaşa Belediyesi kanalıyla sünnet ettirecek aileler de taleplerinin belediye tarafından olumlu karşılanmasından oldukça memnun olduklarını dile getirerek, Başkan Aydıner’e ve organizasyona emek veren herkese teşekkür etti.


submit
submit